Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma elütöttem egy kutyát? Az...

Ma elütöttem egy kutyát? Az én hibám?

Figyelt kérdés

Leszorított a busz. az úton sétáltatják a kutyát. az ember a járdán ment a busz leszorított a kutya meg az út mellett. Nem tudtam semmit csinálni. Vagy az autó, vagy a kutya 🐕.

Kaphatok valamit érte?


2018. febr. 24. 17:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10es


Igen, csak a fa, az oszlop, de még a kisgyerek sem ugrál ki eléd olyan őrült módon, mint a kutyák. Vagy esetleg a macskák.

2018. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 crudy ***** válasza:

Ramjonnek oldalrol es najd emlekezek a fontos szabalyra h nem szabad elrantani a kormanyt. Belemjonnek mert ugye abbol nem lehet semmi baj. Se serules, borulas vagy h a masik auto lok neki az oszlopnak vagy a fanak. Netto hulyeseg.


A kresz videken is kresz. Ott sem szabadna talalkoznod semmivel az uton. A kisgyerek is tudja, akinel az anyja, apja mar elengedi a kezet h az ut az veszelyes. Ha nem tudja akkor megint van egy felelotlen szulo mint a kutya gazdaja.

2018. febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez is megeshet ha félrerántjátok a kormányt:

[link]

Ha nem lesz meg a kár okozó, akkor a vétlen félnek kell fizetnie a javítást, és meg is sérülhet közben...persze az ütközéstől is lehetnek sérülések

2018. febr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!