Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes dízel 2-es golfot venni?

Érdemes dízel 2-es golfot venni?

Figyelt kérdés

Eddig benzines Honda Civic-em volt, viszont számomra szinte megfizethetetlenül drága lett az üzemanyag, így mehetne bele étolaj...stb és sokkal olcsóbbra jönne ki.

Vélemények?


2010. jún. 7. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
NEM! a dízeles kocsik nem jók! télen többet kell őket melegíteni, főleg 2-es golfnál rosszabbak. az már sokkal régebbi típus, nem mind1 milyen kocsid dízeled. míg egy ford transit dízeles stb.. vegyél benzines 3-as vagy 2-es golfot jó állapotban, az nem is eszik sokat..5-6 literrel megelégszik.. hidj nekem!
2010. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alakítsd etanolosra a kocsidat, vagy étolaj:

olvasd el ezt: [link]


Étolajra nem igazán jó a kettes Golf.

A W123 Merci 300D viszont imádja: [link]


Vagy ha kisebb kell akkor 200D:


[link]

2010. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha találsz egy megbízható, jó állapotú 1.6-os dízelt, azt vedd meg, mert nagyon tartós, jó motor, volt hozzá szerencsém. A fogyasztása 4-5 liter között alakult, nyugodt vezetéssel (másképp amúgy sem lehet). De légy óvatos, mert egy dízelmotor javítási költségei hamar felemészthetik az üzemanyagon spórolt pénzt.
2010. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem sincs jó tapasztalatom a dízeles kocsikkal.Sokba kerül a javítása és télen sokat kell várni míg bemelegszik a motor.Inkább 2 vagy 3 mas benzines golfot vegyél ami jó állapotban van.
2010. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es Golfot nem vennék, volt egy rokonomnak, rengeteg baj volt vele. Dízeles autó jó... melegben... nekem egy kis Peugeot 106os 1600 ccm dízelem van, hidegben nagyon nehezen indul, sokat kell próbálkozni, de mindig be szokott indulni, és még sosem hagyott cserben, pedig Peugeot, és azokról is sokat hallani, hogy mennyi baj van velük.

Ja meg indításnál meg gyorsításnál olyan, mint egy mozdony.

2010. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"egyes Golf, kettes Golf, hármas Golf, négyes Golf HAAAA, érzed?"Nem jó gépkocsi, gép kocsi, gép gép gép kocsi
2010. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!