Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes dízel 1-es Golfot venni?

Érdemes dízel 1-es Golfot venni?

Figyelt kérdés

pl. ezt:


[link]


2010. okt. 14. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
jaja, csak ez valószínű motorcserés volt, m nagylámpásba nem, volt 1.5d. Am én vennék és inkább a kasznira figyelnék, m az inkább bajosabb, mint a motor(szinte az összes golf 1-nél)
2010. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Valószínű, egyébként, hogy amit belinkeltem azt kihagyom, mert több szempontból is gyanús.


Egyébként ilyen árkategóriában lehet találni normális állapotút?


Dízelek közül melyik motorral érdemes venni?

2010. okt. 14. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Dízel közül csak 1.6 szívót vennék. Állítólag 1.5 szívó vezérműtengelyével tud meglepetést okozni :D Ki lehet fogni elég jókat is, de elvégre mégiscsak 27évestől öregebb autókról van szó, úh csodát nem kell várni, de nem reménytelen. Kettes golfból szerintem könnyebb lenne ennyiért dízelt venni. Ha valami baja van, komplett osztrákot lehet venni általába 50-60e-ért, egyest még nem is igazán láttam kinti papírokkal.
2010. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagylámpás volt, papíron 1.5D, valójában 1.6-os motor volt benne. Ha egy marha nem jön belém, még most is azzal járnék. most lenne 32 éves... :-)

A lényeg: tél előtt szűrők- és olaj cseréje, izzítógyertyák, akku ellenőrzése. Nekem utcán állt, de a legnagyobb mínuszban is két izzítás után indult.

2010. okt. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2-es golfok után szinte csak xarok jöttek ki a gyárból tele elektrónyikával. A régi gázolajszívókkal volt a legkevesebb a gond. Egyszerű volt,mert a szűrőkön és a motorolajon kívül semmit nem kellett bennük cserélni a primitív egyszerűségük miatt. Ha találnék új Diesel 2-est még most is vennék legalább kettőt. :)
2010. okt. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

Hát ezzel a 60Le-val nem sokra mész.

Méghogy jó a szívódízel...

2010. okt. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mid van utolsó?
2010. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!