Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyiket vegyem?...

Szerintetek melyiket vegyem? GOLF 4 v Honda civic?

Figyelt kérdés
17 éves friss jogsis srác vagyok és törötten szeretnék venni a két kocsi közül valamelyiket… De nem tudok választani… A keret megvan rá a kocsi vételre … (nem anyuci meg apuci kicsi fia vagyok félreértés ne essék) csak évek óta gyűjtök és biztos munkahelyem van… tuningolni is szeretném… csak nem tom melyiket :S köszi előre is a válaszokat és véleményeket is várok 
2010. jún. 7. 17:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Civic. Persze, csak ha az újabbikról van szó. Én a helyedben nem vennék töröttet, pang az autópiac, mire megcsinálgatod, az alkatrészekkel együtt ott leszel, mintha nem törötten vetted volna.
2010. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) abba is gondolkodtam hogy nem törötbe meg hogy külfödről behozni... csak a regi adó miatt parázok meg a forgalomba helyezés miatt :S
2010. jún. 7. 17:33
 3/17 anonim ***** válasza:
Japán autó mindig jobb,főleg ha tuningolni is szeretnéd.
2010. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) am első válaszolonak 93-00 ig nézegetek
2010. jún. 7. 17:51
 5/17 anonim válasza:
31%
Golf! ki ne hagyd! Német márka! Gondold meg kétszer is!
2010. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem Golf, sokkal jobb minőségű anyagokból van, és amennyire tudom, jobban lehet tuningolni. Illetve ha tényleg töröttet szeretnél venni, az alkatrészek is olcsóbbak hozzá.
2010. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább a civic a jobb, meg kinézetre is a IV Golf csúnya, de a civicek közül majdnem az összes szép és a motorjai is jobba,erősebbek
2010. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Német vs Japán

győz:


Japán!

Hondát vegyél mindenféleképp, és semmiféleképp ne törötten. ha autószerelő vagy, vagy nepper vagy akármi, megértelek, de ha egy autót akarsz összetenni úgy hogy végzettséged sincs, felejtsd el..

2010. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen igaz :S motorikusan jól tuningolhatok bár civic is ... de nem sok "tuning " alkatrészt lehet hozzá kapni meg drágán a civic viszont választékosabb ... azt nem írtam hogy GOLF 1.9 TDI GTI-t szeretnék... biztosításilag gázolajba lóerő adót tudnám rá fizetni és még félre is tudnék rakni tuningolásra... CIVICben pedig coupéban gondolkodok de más is jó lenne (sima sedan.. csapot hátsós )... de max 1.5-tős motorig ... köszi a válaszokat
2010. jún. 7. 18:16
 10/17 A kérdező kommentje:
Jaj azt nem írtam KAROSZÉRIALAKTOS vagyok igaz 17 évesen aláírom nem sokat tudok de a főnök megengedi hogy a műhelyben csináljam a kocsit ha kell segítenek nekem bármiben… ilyenen nincs problem… annyira töröttet nem akarok max ilyen első lökős sérülés.. hasonló mert külföldön koton pénzért odaadják … Akkor egybe másik kérdést is tennék fel érdemes külföldről hozatni???? Vagy menjek nyíregyházára?
2010. jún. 7. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!