Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Ti mit választanátok?

Motorosok! Ti mit választanátok?

Figyelt kérdés

Másfél év múlva lesz meg a korlátlan jogsim és 1 út áll előttem:


1:Most veszek egy papíron 25Kw-os 50-60 lovas naked bike-ot,majd 2 év múlva eladom és veszek egy 600-as sportgépet.


2:Kivárok,gyűjtögetek és 2 év múlva veszem meg a 600-as sportmocit.Addig pedig motorozok a 125-ösömmel.


Azért dilemmázok,mivel tartok attól,hogy nagyon sokat buknék most egy "átmeneti" motorral és emiatt nem tudnám megvenni a sportmotort,amit szeretnék.


Egyébként most XJ600/GS500 vonalon gondolkodom,mint kezdőmotor.


2010. jún. 6. 21:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Elírtam,2 út áll előttem :)
2010. jún. 6. 21:02
 2/9 anonim ***** válasza:
Anyagilag a 2. út lenne a jobb, de jobb lenne az első, mert akkor jobban tudnál motorozni
2010. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2.

Eladni nem könnyű egy motort.

2010. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

na én végigcsináltam ezt, úgy hogy még egy 250est is beiktattam :)

125, 250, 500, 600

és igazából rájöttem hogy az 500as volt a legjobb!

keveset fogyasztott, kényelmes volt...

persze a 600as Gsx-r jobban bejött a csajoknak, de ugyanúgy motoroztam vele mint az 500assal, mert féltem hogy bemérnek.. szóval utcai használatra bőven elég egy 500as is, és elég takarékos gépek is, főleg a GS


sajnos egy motor átíratása sem kis költség

na de majdcsak eldöntöd :)

2010. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én inkább a második verzió mellett döntenék...
2010. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Bár meglepő,én mindig azt hallom,hogy lehetőleg járjuk végig a szamárlétrát,mivel így sokkal gyakorlottabb,magabiztosabb motorossá válhatunk.

2010. jún. 8. 23:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Motorozz, amennyit csak tudsz. Rutin, élmény. Végy most egy 600-as Banditot, ne beteg GS500-at, XJ-t, brrr..megvolt mindkettő..

Később, hacsak nem vagy megszállott speedmotor-fan, újíts egy 1200-s Banditot-olcsó, pofás, megbízható dög. Nekem ilyen is volt, egy S-es, elég gyors, lehet vele büntetni a sportmocikat is (pilótafüggő!), viszonylag kényelmes, jó ár-érték arány.

2010. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem ritka az olyan ember aki Gs500-ból beteget fog ki :)
2010. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem egy beteg példányt vettem, inkább nekem nem jött be, amit nyújtott. Semmi baja nem volt, azon kívül, h az én nézetem szerint egy gyenge, rázkódós, buta futóművű, fafékű retek volt, pedig messze nem első szériás GS500-at vettem.
2010. jún. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!