Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BKV-s autó TRAFFIPAX?

BKV-s autó TRAFFIPAX?

Figyelt kérdés

Többször láttam egy SKODA ROOMSTER bkv forgalomirányító autót ami az út szélén állt és volt benne egy traffipax,és hátul ült egy csávó aki irányitotta.

Ez nem az a rendszámellenőrzős kamera hanem olyan mint a traffiapx.

Ők a bkv buszait ellenőrzik vagy a sima,hétköznapi autókat is mérik?


2010. jún. 6. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a BKV-sokat mérik!
2010. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Egis-nél láttad? Én 120-al estem bele ott a trafiba, a 60-as táblánál. :D Gyors kanyar vissza, aztán a faszi közölte hogy ők csak a békávés buszokat nézik, szal no para.
2010. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
JAh oksi ma például a szentendrei úton álltak,de egyrészt motorral mentem ugyhogy,a rendszámot amugy se látták volna,csak érdekelt,mert hazafelemenet menetközbe nyomattak ott valamit,melléjük mentem,hogy megkérdezzem kit mérnek,de köcsögök voltak azt lefékeztek.De most már tudom.Köszi
2010. jún. 6. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen csak a BKV-s járműveket mérik, mivel ez egy civil saját műszer, a BKV tulajdona.
2012. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!