Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tanulóvezetőként ez annyira...

Tanulóvezetőként ez annyira idegesítő. Miért kell kiszúrni az emberrel?

Figyelt kérdés

Lassan végzek a forgalmi vezetéssel, az utolsó órákat veszem, de már rettentően idegesít ez a dolog. Megyek a főúton, gyakorlatilag már 49,9999-el, hogy az oktató se mondhassa, hogy hova száguldok és másznak a kocsira hátulról aztán balindex és 70el elzúg mellettem, hogy a következő pirosnál beérkezzen elém, nagyszerű... Egyszerűen rettentően frusztrál. Komolyan nem értem, mondjátok már meg miért kell majdhogynem letolni a tanulókocsit az útról, csakhogy ő megmutassa mekkora király? Nem tudom felfogni, kínomban már én lépek oda neki néha, mert ha meg egy balfék gyalogos miatt satufék kell, a nyomulós barom töri ripityára az oktató kocsiját.

Másik meg, jobbkezes utcák tömkelege, aki onnan jön, általában a max sebességgel repeszt tovább, úgyhogy nem rohanhatok át az egészen, erre a mögöttem lévő se szó se beszéd a kereszteződés kellős közepén!! megelőz, csak mert neki éppen úgy tetszik :S Ha meg onnan épp egy másik vadbarom jön, mindketten összetörök a verdát és meg örülhetek, ha nekünk meg a tanulókocsinak nem lesz semmi bajunk...

Szóval hogy is van ez??


2010. jún. 5. 21:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Van benne valami. Na meg a mellete űlő szöszinek is teljesíteni kell és meg kell mutatni, hogy ki a jani. Mivel velem nem tud szórakozni mert halálra szopatnám így marad a tanuló. Sokszor van ez így. Az érdekes volt mikor engem hittek tanulónak (fent hagytuk a táblát vittem vissze a tanulót) és én kaptam ajánlatot gyorsulásra. Hülye állat az ember! Ez van.
2010. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Ez a magyar vezetési morál sajnos. Én nő vagyok 10 éve vezetek, férjem szerint túl gyorsan, de én inkább dinamikusnak mondanám. Sebesség határokat mindig betartva. Nos a lényeg, ha egy idióta pasi meglátja, hogy nő ül a kormány mögött, azonnal iszonyatos előzésbe kezd. És még a saját ill. mások veszélyeztetését is bevállalja csak, ne mögöttem kelljen jönnie. Én nagyon sok helyen vezettem az ország több területén, de ami itt van (É-M.o) az túl tesz mindenen. Mennek az autósok mint a birkák, a parkolás na aztán még szép, az úttal párhuzamosa parkolóba beállnak merőlegesen!!!

Van egy kenyeres, akibe minden reggel bele botlok, házaknál áll meg, és hol??? Persze hogy az út közepén. Nem tudod se jobbról se balról kikerülni. Már a múltkor leordítottam a fejét, mert minden reggel akadályoz. Úgy, hogy fel a fejjel, ilyenek a magyarok, persze tisztelet a kivételnek.

2010. jún. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanezt csinálják, és nagyon idegesít. Pedig már rég nincs T betűm.

Nem tudom, mi lehet az oka. Pedig szép lassan, nyugisan közlekedek a kis fehér Skoda 105-ösömmel. Lehet, hogy a kalapot kellene levennem a fejemről?

F/58

2010. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a tanulókra vonatkozik sajnos, sokan túlélésre hajtanak! Csak a tanuló tábla pluszpontot ér nekik! Ezt meg a legjobb ha megtanulod kezelni, mert ez folyton így lesz!
2010. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Ja igen, kihagytam a sztoriból, hogy ráadásnak lány is vagyok :D Hát mindegy. Egészségükre. :D
2010. jún. 6. 12:19
 16/27 anonim ***** válasza:

Na figy, én 16 vagyoik és ez meg az én meglátásom. :)

A tanuló vezetőkkel annyi a bajom hogy a kereszteződésbe olyan sort csinálnak hogy le is táborozhatnánk a fűra (ha van ott) mert olyan lassan fordulnak ki. -.-" Ha apával vagy anyával megyek a városba mindig azt figyeljük hol nincs nagy "t" a kocsi tetőn, mert ha van megöregszünk :) nem az 50-km/h val van itt a gond hanem azzal hogy 1 év alatt éritek el a sebességet. -.-" néha f@szkivan veletek hogy a délutáni csúcsba kocsikáztok. Volt olyan hogy egy hídról lefele nem lehettett kanyarodni mert lelalúl volt egy tanulóvezető és nem viccelek 10 percet álltunk. Apa megfogta kb 5. helyen álltunk a tanuló kocsi mögött és kielőztük az álló sort. :D

2010. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Gondolom kedves utolsó, nagyon tapasztalt sofőrként az eszedbe sem jutott, hogy az a tanuló talán életében először van úgy forgalomban, hogy ő van a volánnál és az oktató meg rongyosra magyarázza a száját, hogy megértse mit hogy kell, mert nem kocsival a segge alatt született és még ügyetlenkedik. Mert hol kéne mégis megtanulnia vezetni, a mező közepén?? Gondolom ez még soha nem jutott eszedbe :S
2010. jún. 6. 14:49
 18/27 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ő 20 perc alatt sem tudna kimenni.
2010. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
16 éves kis kölyöknek: te is nem sokára oda kerülsz a volán mögé, kívánom, hogy jó sok segg fej szívasson meg. Majd te is rá jössz, hogy mennyi mindenre kell figyelni. Te kis p.cs.
2010. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Kedves 16 éves,/már ha annyi vagy/D,remélem mikor te is majd "T" betüs leszel,kifogsz egy vadállat oktatót,meg egy rakás erőszakos segget,akik mélytorkoznak veled,mikor megpróbálsz szerencsétlenkedni a vezetést szimulálva,ha talán eljutsz egyáltalán odáig.... Aztán irány apu meg anyu,ők majd vesznek neked papírzsepit és megtörlik a nózikádat is...
2010. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!