Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Na ezért Büntet a Rendör?

Na ezért Büntet a Rendör?

Figyelt kérdés

Azt akarom kérdezni hogy Szeretnék venni egy Autot valamit amin gyakorolhatom a Vezetést nincs jogsim és az auton se lesz forgalmi.Én kis városba élek és ha a kocsit Kitolom a határba ahol még a kutya -se jár akkor ott vezethetek.

Mert ott még sose látam rendört.Csak jó lenne vezetni.

A határba senkit se zavarok ,Meg ott nincs forgalom .

Ha már tolom az is Közlekedés Persze olyan uton tolom ahol nincs forgalom és hozzánk csak 200 Métere van a hattár.


2010. jún. 3. 18:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A rendőr is "emberből" van,és van köztük idióta és van normális.

Ha egy olyan tapasztalt és felnőtt(középkorú,Pl. Apáddal) emberrel mész ki,(és az autó papírok is rendben vannak),egy teljesen kietlen forgalom mentes helyen,valószínűleg nem büntett meg,ha azt mondod most lesz a vizsgád,csak gyakorolni szeretnél!

Sztem nem fog kukacoskodni,a legtöbb fiatalember ugyanígy "álmodozik" a vezetésről. És ügye nem az M0-áson megyünk ..apa a fiával.,mint ahogy pár hónapja volt a tv-ben.


De a büntetés lehetősége persze fent áll(azaz JOGOS) , főleg annak akinek van jogsija és veled együtt van a járműben. De ez csak is a rendőrtől függ.

2010. jún. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!