Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek a defekt javító sprayk...

Ezek a defekt javító sprayk tényleg használhatók? Kiválthatók vele a pótkerék? És nem büntet azért a rendőr ha nincs pótkerekem?

Figyelt kérdés
Csak mert már nem tudom mivel csökenteni a kocsi súlyát hogy nefogyaszon olyan sokat.
2011. jan. 14. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
büntetni eddig se büntetett érte a rendőr. a defektjavító spray max arra való, hogy eljuss az autóddal a legelső gumisig.
2011. jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Te most komolyan azt hiszed hogy egy másfél tonnás kocsinál az a 10 kilós pótkerék bármit is jelent? Inkább meg kéne tanulni vezetni és akkor nem fogyasztana sokat. Én eddig minden kocsimmal gyári norma ALATT fogyasztottam...
2011. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha ekkora gondjaid vannak, akkor tedd le az autót.


Amúgy, ha el is érsz vele 100km-en 0,1dl, akkor sokat mondok.

0,1 dl benzin, az kb. 4 forint. Tehát 4 forint 100 kilométeren, egy defekt javító kb. 3000ft, ami annyit tesz, hogy el kell menned 100ezer kilométert mire megtérül...legalábbis ha jól számoltam.


Vedd elö a biciklit, megvan a napi testmozgás is.


Esküszöm a sváb nagyanyám sem ilyen zsugori sz@rrágó, már bocs!

2011. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1dl az nem 36ft 360l számolva? Egyébként nem fogyaszt sokat a kocsi 6l-rel beéri csak amolyan maximalista vagyok hogy lehetne többet kihozni belőle mindig tulfujt kerekekel járok csináltam kartergáz leválasztó tartályt is ne szívja vissza a motor at olajos trutyit.
2011. jan. 14. 23:25
 5/11 anonim ***** válasza:
De. Egy deci valóban 36 Ft, de a válaszoló neked 0,1 dl-t írt, amely ~4 Ft körül van...
2011. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"lehetne többet kihozni belőle mindig tulfujt kerekekel járok"


Nyilván olcsóbb a kerékcsapágy meg a gumi....


"csináltam kartergáz leválasztó tartályt"


És az vajon hány kilót nyom? Nem zavar, hogy az is túlfogyasztást jelent?


Jézusom...

2011. jan. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

értem nem baj a 4 forint is valami az etanolal már 324ft ot spórolok 100km-enként.

Azon gondolkodtam valóban sprórolhatnék azzal is ha a gyári 13colos kerekeket 15colosra cserélném?

2011. jan. 14. 23:44
 8/11 A kérdező kommentje:
nem olyan rossz az uthálózat erre felé 5 éve nincs így baja a kerékcsapágynak kocsi már 15 éves. Az a tartály egy műanyag vízszűrős tartály jóval könnyebb mint a pótkerék
2011. jan. 14. 23:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez most szivatás??


Amúgy ha brutálisan le akarod könnyíteni, az sikerülhet, de meg kell dogloznod érte.

Nekem a Honda civic-em 900kg-ot nyom úgy, hogy benne vagyok Én is.

Összes ülés, kárpit mehet a kukába, összes ablak helyett plexi, müszerfal félbevág, kábelek leredukálása, ajtó tömítések kiszedése, ajtók, csomagtérfedö, motorháztetö, lökhárítók legalább üvegszálasra való lecserélése, de jobb, ha szénszálas.

2011. jan. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja jó volna ennyi mindent lecserélni benne csak az gondolom elég drága motorháztető a legnehezebb mennyibe kerülne egy160x150es motorháztető szénszálasra cserélése a plexi ablakok is álltalában mennyibe kerülnek?
2011. jan. 15. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!