Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Na ezért Büntet a Rendör?

Na ezért Büntet a Rendör?

Figyelt kérdés

Azt akarom kérdezni hogy Szeretnék venni egy Autot valamit amin gyakorolhatom a Vezetést nincs jogsim és az auton se lesz forgalmi.Én kis városba élek és ha a kocsit Kitolom a határba ahol még a kutya -se jár akkor ott vezethetek.

Mert ott még sose látam rendört.Csak jó lenne vezetni.

A határba senkit se zavarok ,Meg ott nincs forgalom .

Ha már tolom az is Közlekedés Persze olyan uton tolom ahol nincs forgalom és hozzánk csak 200 Métere van a hattár.


2010. jún. 3. 18:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy te nagyon ovatos vagy de a kérdésből én azt vettem le hogy ara vagy kiváncsi, megbüntethet -e a rendőr ha elkap? nos akkor igen. Ha nem kap el az mástészta.
2010. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ok értem Kössz a válaszokat.Akkor ugy intézem hogy ne Kapjon el.
2010. jún. 3. 19:05
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát figyi! Én azt mondom hogy ne told egy métert se.ha megállít így is úgy is megbüntet.egyrészt mert nincs jogsid,másrészt az az autó közúton nem közlekedhet.szóval vezesd ki nyugodtan az erdőbe ha mindenképp menni akarsz.
2010. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
ok kössz én is azt csinálom kimegyek az erdöbe.
2010. jún. 3. 20:08
 15/21 anonim ***** válasza:
Egyszer megbüntet azért mert nincs jogsiad aztán meg azért mert nicns a kocsin forgalmi, zöldkártya és kgfb
2010. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
vigyázni kell a rendőrökkel azért az erdőben a földesúton, még kint a halál f*szán is, mi egyszer egy legyilkolt waresszal mentünk ki az erdőbe hülyéskedni (jogsi, forgalmi, minden rendben volt), nem mentünk két kanyart és ott jött a Navarás rendőr (a volt határőrös autó).
2010. jún. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
De én a Falu Határát Mondom.De ammere én mondom Ott Tuti hogy Nincs rendör mert Megkérdeztem.
2010. jún. 3. 23:05
 18/21 anonim ***** válasza:
Régebben én ÉRDEN vezettem az utcákban és jött a jard,egyszer elengedett mert rendes volt,másodszor leeresztette a gumikat büntiből,de nemlaktam messze azt pár haverommal hazatoltuk és felfujtuk a kerekeket:D 19/F --------->akkor 16 voltam,most már két éve van jogsim és autom:D
2010. jún. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
200M-re tologálod? :D Ha ritka a rendőr úgy se büntet meg...
2010. jún. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Mert olyan Unalmas otthon lenni.Meg kicsit Depis vok és Unom már azt hogy Számitogépezek."


A megoldás: végezz vmi hasznos tevékenységet... Hihetetlen hogy milyen problémáid vannak.

2010. jún. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!