Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Na ezért Büntet a Rendör?

Na ezért Büntet a Rendör?

Figyelt kérdés

Azt akarom kérdezni hogy Szeretnék venni egy Autot valamit amin gyakorolhatom a Vezetést nincs jogsim és az auton se lesz forgalmi.Én kis városba élek és ha a kocsit Kitolom a határba ahol még a kutya -se jár akkor ott vezethetek.

Mert ott még sose látam rendört.Csak jó lenne vezetni.

A határba senkit se zavarok ,Meg ott nincs forgalom .

Ha már tolom az is Közlekedés Persze olyan uton tolom ahol nincs forgalom és hozzánk csak 200 Métere van a hattár.


2010. jún. 3. 18:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
de hát úgy is kell venni kötelező órákat,szóval semmi értelme.
2010. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem baj csak szorakozni akarok egy kicsit Kikapcsolodni.

Mert olyan Unalmas otthon lenni.Meg kicsit Depis vok és Unom már azt hogy Számitogépezek.

2010. jún. 3. 18:07
 3/21 anonim ***** válasza:

amig nem volt jogsim én is olyan helyen gyakoroltam ahol biztos nem jár rendőr és nem is veszélyeztetek senkit. (ez épp egy használaton kívüli vasúti terület volt )

de ha elkapna akkor biztos megbüntetne hiszen jogsi nélkül vezetsz.

2010. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Hát legfeljebb Nem állok meg nekik.Vagy Elhajtok elölük .

De ha elkapnak akkor meg leülöm a büntetést.

2010. jún. 3. 18:10
 5/21 anonim ***** válasza:
MEgbüntethet ha elkap. Egyetlen módja van: saját telkeden vezethetsz, máshol nem. Sőt: míg kitolod az autot odáig is megbüntethet, hacsak nem valami olyan van veeld akinek van jogsija és ő kormányozza mig te tolod. De igen, büntethet, a rossz benne hogy nem hogy pénzbirságot ad, hanem bejegyzik, és amint megkapod a jogsid elveszik két éve.
2010. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Büntet, remélem téged is úgy mint Zsanettot:D


Inkább simsonnal menj jogsi nélkül, azt könnyebb vezetni mint egy autót.

2010. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Büntet, és még el is tilt x évig hogy ne legyen jogsid. Szerintem nem éri meg
2010. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Látni hogy még gyerek vagy.. ha "leülöd" az azt jelenti hogy mész börtönbe, ha csak 1 napra is mr akkoris priuszod van.. ha nemtudnád hogy mi az akkor keress rá a goggle-ön ;)
2010. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

De mi felénk Nagyon ritka a Rendör és én nagyon elövigyázatos vagyok.Én mondhatni ilyen nagyon jó gyerek vagyok.És ha meglátok valakit egyböl meggálok.Meg ilyesmi.

Ha 10M Ként megáállok tolás közbe és Körül nézzek akkor Nem kap ell és ammerre én mennék arra sose jár rendör mert ez Föld utt a határba.És ha a rendör az lása hogy egy kocsi Mellet megyek ell azért még nem büntethet.

2010. jún. 3. 18:31
 10/21 anonim ***** válasza:
menj át a határon, az már nem a hatáskörük.
2010. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!