Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kölcsönadnád az autódat?

Kölcsönadnád az autódat?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy a lányod el akarna menni a barátjával valahova, busszal nem tudnának menni mert ritkán van járat. A lányodnak nincs jogsija de a barátjának van, csak ő neki nincs autója.

Felajánlanád hogy menjenek el a te autóddal?

A srácot ismered már régóta.

Nem luxusautót kellene kölcsönadnod hanem egy egyszerű családi autót.


2010. jún. 2. 21:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

na ez egy nagy baromság! akinek fél éve van jogosítványa, lehet jobban tud vezetni mint egy 26 éves ember, akinek 5-6 éve van jogosítványa.. és miért? mert nem tudhatod hogy az illető hány évesen szerezte meg a jogsit, és nem feltétlen lehet gondolni azt, hogy oktatóval tanult meg vezetni. nekem igen féléve van meg a jogsim, de gyerekkorom óta vezetek, és kb 1-1 órára mentem be és átmentem mind rutinon mind forgalmin elsőre(nem fizettem) ez nem felvágás,csak utalás arra, hogy akinek fél éve vagy 1-2 napja van meg a jogsija nem azt jelenti hogy nem tud még vezetni.. aki viszont tényleg az oktatojával tanult meg vezetni először, annak 1-2 év után sem adnám oda. visszatérve a kérdésedre,

HA ismerem a srácot, tudom hogy jól vezet, láttam is már vezetni, ültem is már mellette mikor vezetett nem 1x,

akkor igen, odaadnám neki az autót, feltéve ha tankolnak:)

VISZONT! ha tényleg az oktatoval tanult meg vezetni és ahogy említetted fél éve van jogosítványa, akkor csak 1 feltétellel adnám neki oda: Ha ott ülök mellette az anyós ülésen, hiába láttam már vezetni..

Ha nem tudod hogy hogyan vezet a barátja, felejtsd el hogy kölcsön adod.. ez a véleményem..

2010. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ha ott ülsz mellette az anyósülésen, és nem a te gyereked, akkor miért nem inkább te vezetsz?
2010. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogyan vezet a srác!
2010. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!