Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kölcsönadnád az autódat?

Kölcsönadnád az autódat?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy a lányod el akarna menni a barátjával valahova, busszal nem tudnának menni mert ritkán van járat. A lányodnak nincs jogsija de a barátjának van, csak ő neki nincs autója.

Felajánlanád hogy menjenek el a te autóddal?

A srácot ismered már régóta.

Nem luxusautót kellene kölcsönadnod hanem egy egyszerű családi autót.


2010. jún. 2. 21:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
persze,természetesen
2010. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
a bizalom sokat számít. én odaadnám.
2010. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én nem.
2010. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem.
2010. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nekünk hasonló a helyzet. Nyár végén megyünk nyaralni haverokkal és elkértem aputól a kocsit. Mivel közel 1000 km a táv, így egyértelmű, hogy rajtam kívül fogja még valaki vezetni a kocsit. Persze ehhez kellett apu áldása, de nem volt gond, mert több, mint 5 éve ismeri a legjobb haverom, aki a másodsofőr lesz és látta már vezetni is.


Ha a példából nem világos: ha az apa kellő képpen ismeri a fiút, megbízik benne, és megbizonyosodott vezetői képességének megfelelőségéről, akkor szerintem mehet.

2010. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Attól függ. Hány éves az illető, hány éves. Ha megbízom a srácban és rendesnek tartom, esetleg beülnék mellé pár körre, hogy lássam hogy vezet.

Amúgy egyszerű családi autó ide vagy oda akkor is félteném rendesen.

2010. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Hány éve vezet(előző voltam)
2010. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Fél éves jogsija van, néha megkapja a faterja kocsiját, de csak néha mert az munkásautó.
2010. jún. 2. 22:12
 9/23 anonim ***** válasza:
Fél évet én még kevésnek tartok, pláne ha nem is rendszeresen vezet. Az nem lehetséges hogy a szüleid visznek titeket oda ahová menni szeretnétek?
2010. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
odaadnám természetesen.
2010. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!