Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lopták már el autódat?

Lopták már el autódat?

Figyelt kérdés
Esetleg kis történet ja és hogy milyen autó volt és hogy fizetett e a biztosító/casco?és ha igen az autó értékéhez képest mennyit?
2009. okt. 10. 20:00
 1/10 A kérdező kommentje:

Nekünk sajnos kétszer is ezt nem mondtam


1.Nagyon régen szüleim 1200-es ladáját/bontószökevény ócska f*s volt.Valaki kocsikázni akart azt elvitte.Szüleim nem sajnálták a kocsit csak előtörtek az emlékek.Na jó egy kicsit sajnálkták.


2.3 éve Apa Skoda Octaviajat/fizetett a casco,vettünk egy akkor új fábiát

2009. okt. 10. 20:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk anno mikor az még új volt olaszból behoztunk egy Fiat Temprat, és a pesti viámparktól vitték el, sosem lett meg, a bizt. pedig fizetett...
2009. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismerősnek a suzuki wagon R+-át.Érdekes,nagy valószínűséggel a szervizben lemásolták akulcsot és ugy vitték el.Efajta biztosítás nemvolt rajta,úgyhogy cikis a sztori..
2009. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Barátnőmék két hetes, 10 M-ós BMW-jüket. Az egyik közismert strandon bementek utánuk, megvárták míg egyedül marad a cucc, kulcs táskából ki, este mire kimásztak a medencéből, autó sehol. Ez a nyár elején történt azóta sem lett meg, bizti fizetett.
2009. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem hármat, 3 év alatt :(


kettő 1,5 éves volt, egy meg 8 hónapos :(

2009. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dolgozni mentem anyukám autójával. Egy alapszint+tetőtérbeépítéses üzletsor tetőterében dolgoztam egy vendéglátó helyen. A lépcsőfeljárónál volt egy kis ablak, az volt a kijelölt dohányzó, oda jártunk cigizni. Este kilenckor kinéztem, és épp három suttyó akarta feltörni a szemben álló autónk ajtaját. Nem sikerült,mert rájuk ordítottam. Másnap ugyanez történt, csak záráskor, akkor pedig a főnök hajtotta el őket.
2009. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szüleimtől már több autót is elloptak , elsőként egy vadonat új ladát , utána egy mercedes-t ,de abból a városhatárnál kifogyot a benzin szerencsére ezért meglett, de 4-5 éve meg egy vadonat újjan vett pajero-t, mikor ellopták már volt kb.3 éves , de akkor is szar volt.
2009. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4 éve lopták el az Ford Sierra kocsinkat.Lopásra nem volt biztosításunk,de a rendőrségen ahol feljelentést tettünk,azt mondták ,hogy ha véletlenül elkapnák a tolvajt,kérhetünk majd kártérítést!Igaz hozzátette a rendőr azt is,hogy hivatalból megírják a jegyzőkönyvet,de ritka maikor előkerül a tettes,vagy inkább soha..Mindenesetre több mint 1 év után kaptunk egy levelet a bíróságtól,hogy elkapták a tolvajt,de mivel drogos,nem beszámítható.:)Mr.Poppulár Emmánuel nem elítélhető,mert alkoholos,drogos állapotában nem volt beszámítható:) Jó kis törvényünk van mi??
2009. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem, az első és imádott kocsimat. 2002-ben Audi A3. Azóta se lett meg. Első kocsim volt, fél éves, amikor a vidámpark parkolójából ellopták :( 26/F
2009. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy Chevrolet Aveo-mat vitték el. 2 éves volt, nagyon szép és jó állapotban volt, 30 ezer sem volt benne. Sosem került meg. A házunk elől a főútról vitték el éjjel.
2009. okt. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!