Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lopták már el az autódat vagy...

Lopták már el az autódat vagy motorodat?

Figyelt kérdés

Milyen kocsi vagy motor volt?

Meglett?

Pls írj róla.

Honnan tűnt el?


2010. szept. 15. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez miért érdekel?
2010. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem még hála
2010. szept. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 2105-ös ladám akarták ellopni. 2 16év körüli cigánygyerek volt. Az egyiket úgy összevertem a kormányzárral (utólag vehető aki nem értené), hogy 1 hónapig volt kómában, majd meghalt, a másiknak leszakadt a füle és megvakult az egyik szemére. 3év 8hónapot ültem miatta. :(
2010. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:| Bolond vagy... ennyit nem ért volna az a 2 féreg. Inkább jól megvertem vna csak ne haljon bele.
2010. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Énse gondoltam volna, hogy megdöglenek, csak addig üttem őket még pofáznak. Az egyik elájult, addig a másikat vertem, utána fordítva. Otthagytam őket a p*csába.
2010. szept. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

:-/ És hol ültél?


16.19 vtam

2010. szept. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kecskeméten :S
2010. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

helyesen tetted hogy megverted őket, mindegyikkel ezt kéne, utána nem lenne ekkora pofájuk. Sajnálom hogy ülnöd kellett, ez Mo, ahol a cigányoknak több joguk van mint egy átlag embernek :(


Senki nem kényszerítette őket, hogy autót lopjanak...

2010. szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!