Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a fontosabb havi pár ezer...

Mi a fontosabb havi pár ezer forinttal több vagy az életed? Bővebben lennt: főleg Suzuki fanoknak

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 2. 16:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy bukócsöves Ladám van úgyhogy ilyen veszély nem fenyeget! amúgy buzukit akkor se vennék ha fizetnének érte!
2010. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%

Azért a G-s Astra nem pár ezer forinttal kerül többe, mint a Suzuki.

Aki pedig Suzukit vesz, nem arra gondol elsődlegesen, hogy szét fog-e szakadni az autó a következő kanyarban, vagy csak kirepül-e a szélvédőn.

2010. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Utolsó: ebben igazad van, mondjuk én havi fenntartásra gondoltam, de ez csak egy példa volt, a Suzukival egy árkategóriába levő autóknak is sokkal jobb törésük van...

Nekem személy szerint ha nem lenne pénzem, inkább tömegközlekednék (igen tudom, hogy milyen szar...én is használtam), de legalább nem halnék meg

2010. jún. 2. 17:14
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom a Suzukit a tűzoltók vágták szét hogy kiszedjék az utast, sofőrt, stb
2010. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Igen, ott a tűzoltók is dolgoztak, ezt nem csak a karambol tette.

No, de a kérdésre válaszolva: aki Suzukival jár, az azért teszi, mert gyakran csak ennyire van pénze. Ezt tudja olcsón megvenni és fenntartani a lassan kiöregedő Trabant/Skoda/Zastava után. Ők általában nem gondolnak az EuroNCAP-töréstesztre, mert a régi autójukhoz képest még ez is egy luxusjármű.

2010. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Na igen. A régi Suzuki Swift oldal töréstesztje nem az igazi. Ennyi pénzből én inkább egy Lada Samarát, vagy egy F-es Astrát vennék.


Lehet amperkodni, hogy hogy a Swiftnek könnyebb a kasznija, meg jobban megy, de egyszerűbb benne meghalni is.

2010. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem nincs autóm, de ha lesz, akkor ezek után csak úthenger vagy kamion lesz :D
2010. jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

suzuki szapulóknak!mi ér többet?tudod,hogy gyenge az autód kasznija és óvatosan közlekedsz vagy vagányan hamis biztonságérzetben?

[link]


MINDEN AUTÓMÁRKÁRÓL LEHET ILYEN KÉPET TALÁLNI!


nem az autót kell szidni hanem a vezetőt tíz éve vezetem a swiftemet napi 100 km munkába járás és mg vagyok vle elégedve mind fenntartás mind mínőség tekintetében,tudom mit tud és nem akarok többet tőle.de divat fikázni,olyat is amit nem is ismer az ember.

2010. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nem kell vagánykodni, jól kell vezetni és közlekedni és már nincs is baleset

nekünk már 7 éves a Suzukink, (ilyen: [link] csak szürkében) de eddig csak egy kisebb koccanás volt vele, akkor is a hátsó lökhárítóról jött le egy kicsit a festék

szóval kamu amit a suzukik ellen írnak


mondjuk a másod-unokatestvéremet a tűzoltók szedték ki a suzukiból

de ő meg is érdemelte 150-el lakott területen, meg is fogta a villanyoszlop (egy ilyennel ment: [link] )

de túlélte. a rendőr azt mondta h nem hívta volna ki a mentőket hozzá (meg is lehet érteni)

2010. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azért kiváncsi lennék, hogy ez mennyivel ütközött és a Suzuki mennyivel...

Nem kívánom, hogy egyszer más hibájából ütközz, viszont ha ez megtörténik a Suzuki nem véd meg

2010. jún. 2. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!