Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek szégyenkeznem...

Szerintetek szégyenkeznem kellene amiatt, hogy nincs autóm? Tömegközlekedéssel szoktam utazni. Mióta megszereztem a jogsit, nem vezettem. Úgy gondolom, hogy vannak ettől sokkal fontosabb kiadások is.

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igazad van. Nekem is van jogsim,de én sem veszek kocsit. Franc akar havi 50-60 ezret kiadni erre. És mivel még diák vagyok,megveszem a 4000-es bérletet és oda utazok ahová akarok. ( Budapest) ja,meg a reggeli és délutáni csúcsban jókat röhögök a sok autóson amig én simán hazaérek metróval vagy villamossal ők haladtak 5 métert a dugóban :DDD
2011. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lehetöséged tömegközlekedéssel járni, akkor felesleges az autó - sajnos vannak, akiknek szükséges, mert vidéken laknak, vagy tepelülésen kivülre kell rendszeresen járniuk, de az autó CSAK munkaeszköz, nem státuszszimbólum, mégha sokan annak is tekintik.
2011. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szégyen ha nem telik rá akkor egyáltalán nem tömegközlekedés jóval olcsóbb igaz nem olyan kényelmes de ha van rá lehetőséged akkor az éri meg jobban. Én autót csak akkor használok ha hétvégén kell elmennem más településre mert akkor ritkábban van busz sajnos az üzemanyag nem olcsó dolog.
2011. márc. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem autóval kell járni hiszen vidéken nem zökkenő mentes a tömegközlekedés, és nem nézem le azokat akik busszal járnak, viszont ha tudta, hogy nem lesz pénzed autóra, vagy egyszerűbb és olcsóbb a tömegközlekedés, akkor miért csináltad meg a jogsit 150ért?
2011. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs autóm, de ha lenne rá pénzem, akkor sem vennék, mert jó nekem a vonat, a busz és a bicikli. Bár van olyan hely, ahová egyik sem igazán jó, de oda inkább egy robogót vennék!
2011. márc. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amikor megszereztem a jogsit, még volt autónk. Pontosabban a volt pasimnak. Lejárt a műszaki, és nem tudtuk levizsgáztatni.
2011. márc. 2. 12:46
 7/8 anonim válasza:
szégyen???ugyan...a tömegközlekedés ezmellett még kíméli is a környezetet :)
2011. márc. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Svájcban olyan jó a tömegközlekedés, hogy van aki szépen el van autó nélkül.


Javaslat olvasásra:

[link]

2011. márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!