Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B125 jogosítványnál hogy...

B125 jogosítványnál hogy vannak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Ha még soha nem motoroztam akkor a kötelező pár óra elég a sikeres forgalmihoz?


Lehet saját motorral tanulni?


Ha igen, itt is van manuális/automata korlátozás?


Ha nem, akkor is lehet tanulni automata váltóssal?


Mik a főbb különbségek ekózött meg az autóvezetés közt?

Gondolom persze parkolás meg manőverek sokkal könnyebbek. De más?:)


2017. dec. 11. 19:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagyis ha azt motorozásnak lehet nevezni, hogy édesanyám kis 50 es robogójával voltam párszor boltban amíg nem volt meg az autóm.
2017. dec. 11. 19:06
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Ha ügyi vagy,de 21 vagy 22 év fölött mehetsz az A korlátranra is ugy tudom.Nekem A B C D E Páv 1-2-3,autómentő,Árufuvarozói,Rakodógép,Targonca. van meg.Hát neked?Elsőre!
2017. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18 vagyok, 2 hónapos B kategóriával, nyáron akarom a könnyített A1 et.
2017. dec. 11. 19:56
 4/8 anonim ***** válasza:

1, biztosan nem, hacsak nem született tehetség vagy

2, lehet

3, van korlátozás, ha automatán vizsgázol, akkor az bele kerül a jogsidba

4, lásd előző

5, a motorozás élvezet és nem A-ból B-be jutás, sokkal gyorsabb, praktikusabb

Igazából az utolsóra nem lehet így válaszolni... ki kell próbálni, vagy azonnal bele szeretsz, vagy nem.


Egyébként a saját motorral tanulást én nem javaslom. Főleg ha nem motoroztál soha. Ne a saját motorod amortizált, az iskolás gépek jól fel vannak szerelve bukócsővel, annak nem igazán lesz baja, ha eldőlsz vele.

2017. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jah még valami, ha rám hallgatsz, akkor elfelejted a "B125"/"A1"-et!

Nehéz jó motort találni ehhez kategóriához és csak 20eFt-al drágább az "A2" kategória!

Ott sokkal sokkal több lehetőség van!

2017. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. nem lesz elég

2. igen, de telephelyre és onnan haza nem vezetheted, azaz utánfutón szállíthatód és oktatáson ráülhetsz.

3. passz

4. AM esetén automatán vizsgázhatsz

5. Gépkezelés teljesen más. Vizsga után menj el rögtön vezetéstechnikai képzésre (ne a Hondához).

2017. dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

50 es és 125 ös moci között sok különbség van?


Ha vennék egy olcsó simsont azzal tudnék gyakorolni 125 osre?

2017. dec. 12. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:

#4-5 vagyok - én egy Yamaha DT50-et vettem 1 nyárra, hogy kicsit megtanuljak motorozni.

Tök mindegy hogy 50 vagy 1000 köbcenti, ugyanazt kell csinálni. A súly és erő más kérdés...

Valami normálisabb motort vegyél, ne Simsont.

Az én példám a DT50, 10 000Ft bukóval adtam el... Ezt simán meg lehet most is tenni! 200-210 körül kapni már és az 1 év múlva is annyit fog érni.


Mielőtt megkérdezi valaki, egyből "A"-t csináltam és egy GSR600-at vettem. Féltem tőle? Nem! De tiszteltem! Egy vezetéstechnikai tréning sokat segít! Én pl a Hungaroringen voltam és nagyon sokat tanultam.

2017. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!