Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Letudná nekem írni valaki,...

Letudná nekem írni valaki, hogy pontosan hogyan működnek a dolgok a motorjogsi csináltatásával? Mit takarnak ezek az A1 A2 AM stb dolgok? Hogyan működnek a vizsgák?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő vagyok ebben a témában. Mondjuk azt , hogy szinte semmit nem tudok. Annyit tudok , hogy van AM A A1 A2 és ha jól tudom akkor 16 éves kortól lehet lehet tenni a 125-re.légyszíves írjátok le nekem mindent részletesen a motorokról jogsiról stb.. amit tudni kellene még érdemes tudni

2017. okt. 12. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Első és legfontosabb: szerezz egy KRESZ könyvet és tanuld meg, ami bennevan!

Közben szépen bemehetsz egy oktató társasághoz, ahol pontosan elmondják, melyik jogsit milyen tanfolyamok elvégzése után, mennyi idő alatt és mennyiért tudod megszerezni


NEM írom, le, hogy 3 hónap alatt kaptam meg a B jogsit, mert ezzel semmit sem érsz, mert nem mondom meg,hogy melyik csapatnál, mikor és hol vízsgáztam.

2017. okt. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ebben a kiadványban minden le van írva: [link]
2017. okt. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!