Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50köbcentis motorjogsi?

50köbcentis motorjogsi?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól lehet megcsinálni és mikor fogják felemelni a korhatárt?

2012. szept. 9. 18:44
 1/7 anonim válasza:
0%
hát ezt így konkrétan nem tudom DE INKÁBBB A-korl MENJ AZ 125köbcentiig enged és akkor már nagyobb és erősebb motorral is mehetsz én ezt ajánlom
2012. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
kereső!!!
2012. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Lehet,hogy szívni fogsz (vagyis jobban mondva fogunk mert én is meg akarom csinálni 250ccm-es motorra a jogsit,csak nincs pénzem) mert Orbánék most meg akarják emelni a jogsi korhatárt 21 évre...
2012. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ja elnézést..csak annyira gyorsan akartam válaszolni neked erről az új sz*rságról,hogy a kérdésed kiegészítésének másik felét figyelmen kívül hagytam!!! még egyszer bocsi,legközelebb nem sietek :D
2012. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

16 éves kortól már meglehet csinálni szülői beleegyezéssel,ha jól tudom.


A korhatár megemeléséről nem nagyon tudni időpontot,de szerintem 1-2 hónapon belül be fogják vezetni!!

2012. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Első totál hülyeséget írt.


A korhatárt nem emelik, ez biztos. Magyar közlönyben le vagyon írva.

Viszont hallottam olyat hogy képzést már nem indítanak rá jövőre. Szóval ezt nem tudom.

A1-es jogsi korhatára viszont 16 év, és marad is annyi. Ezzel lehet 125ccm és 11kw-os gépet vezetni. Aztán az Ak, amiről megint azt rebesgetik hogy nem lesz. Azzel 25Kw-os gépet vezethetsz, ccm határ nincs. Korhatára 18 év asszem.

2012. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

50 cm3-re M-es jogsi kell, ennek a korhatára 14 év.

Jövőre változik néhány korhatár, de az M-es pont nem fog emelkedni!

2012. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!