Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auto vagy 50ccm-es motorjogsi?

Boby099 kérdése:

Auto vagy 50ccm-es motorjogsi?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni töletek hogy szerintetek melyik érné meg jobban ha várnék 2 évet és letenném az autojogsit vagy most egy 50ccm-es smkp jogsit. Mivel nagyon szeretnék már motorozni. De az autovizsgával lehet 50ccm-es robogot is vezetni. Én személy szerint most még robogoval szeretnék közlekedni az autonak drága a fenntartása.

15/F



2014. júl. 6. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Csináld azt, mint én. Autóra vizsgáztam, autóm nincs, de 50 ccm-es jogsim is van, most vettem egy 50 ccm-es motort. Lehet hogy egyszer még szükségem lesz a B-s jogsimra.
2014. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ még átgondolom :D csak már nagyon akarok motorozni :D
2014. júl. 6. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem elég egyértelmű lenne. Tedd le most smkp ra és motorozz, 2 év múlva meg kocsira. 2 év az hosszú idő.
2014. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de viszont vagy a jogsim vagy a motorom csak jövöre lenne meg :D
2014. júl. 6. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Lényegében a kérdésed utolsó mondatával tökéletesen meg is válaszoltad a kérdésed.
2014. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tedd le az AM jogsit most, és könnyebb lesz a vezetés is autónál.

Én azt csináltam hogy 14 évesen leraktam az M kategóriát, és forgalmi oktatáson nem zavart a forgalom és már ismertem is a várost mert sokat motoroztam előtte.

2014. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
most AM, gimis ballagási pénzből meg diákmunkából B
2014. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés szerintetek elöbb vegyek motort gyakorolni kert/garázs vagy tegyem le egyböl az smkp jogsit?
2014. júl. 6. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!