Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tippek forgalmi vizsgára?

Tippek forgalmi vizsgára?

Figyelt kérdés
Most 10. én lesz a forgalmi vizsgám és az lenne a kérdésem, hogy mire figyeljek. Akik buktak le irnátok, hogy min buktatok meg? Előre is köszönöm mindenkinek
2010. jún. 1. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

azért buktam meg elsőre mert minden sz.rra figyeltem, nem vettem lazára a dolgot.

a nagy izgalomban pedig pont egy 30-as táblát nem vettem észre, ott váltottam fel 3-ba és kb 40nel mentem... erre megrántott az ürge, és azt mondta, én nem ismerem a Kreszt...

hát üzenném neki, hogy 2-ra sikerült, és 7éve, 150.000 balesetmentes km van mögöttem! :)


24L

2010. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
JOBBRATARTÁS
2010. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tükrökbe nézz gyakran, főleg a középsőbe, inkább kcisit lassabban hajts, ha a belső sávba keverdsz, a megengedett legnagyobb sebességgel menj, akkor nem foghatják rá,d hogy fogod a forgalmat, hiába dudálnak le. Kikerülésnél indexelj mindig, táblákat figyeld hol van elsőbbséged. Jobbkezeseket figyeld.
2010. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ne stresszelni és figyelni, de nagyon! Persze kívülről legyél magabiztos és laza, de lélekben koncentrálj a kreszre és a forgalomra! :) Amit sokan benéznek az az egyirányúból való balra kanyarodás, de te ismered magad mivel vannak gondjaid. Lényeg h ne izgulj túlságosan, mert az tényleg leront! Drukkolok. :)
2010. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az egyirányútól balra kanyarodás miatt lett bukás a vége:-(

De végül meglett:-)

Sok sikert!És ne stresszelj!

2010. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1%
Ha lány vagy és férfi vizsgabiztost kapsz akkor könnyű dolgod lesz. Vizsga előtt berángatod a rutinpálya vécéjébe és lecidázod.
2010. jún. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

figyelj arra, hogy amit mondanak feladatnak vajon beugratós feladat-e?

pl: volt olyan ismerősöm akinek mondták a következő lehetőségnáél kanyarodjon jobbra, csakhogy a köbetkező utcánál behajtani tilos tábla volt, behajtott, nem figyelt és megvágták


szóval inkább lassabban menj, figyle d atáblákat, mikro hol mit szabad, sebesség határ, haladási irány, parkoláli tilalom stb.. mert azt is mondhatja hogy na akor itt parkolj le, és elég ciki ha épp előtte 50 m volt tiltó tábla....

2010. jún. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__86..


Ez az én sztorim. Nem akarlak lelombozni és szívből kívánom, hogy neked elsőre sikerüljön és ne járj úgy, mint én.

2010. jún. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem engedtem ki a rohadt buszt, pedig már indexelt..:D:S Aztán másodszorra sikerült.
2010. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Egyesben mindig a legnagyobb nyomatékot leadó motorfordulatról indulj,nem baj ha négy-öt ezer körül van, gyors váltások, erős fékezések, kanyar előtt úsztasd meg ellenkező irányba és ba.zd keresztbe, úgy látványosabban veszed az ívet és a közönség pörög a hátán.Mindig irányjelzőzz, nézz hátra, legyél határozott, ha beleszól, mond meg neki, Te vezetsz, majd ha az ő kezében lesz a volán, akkor úgy megy ahogy akar, de most bízza rád az életét, elvileg te sem akarsz meghalni.Ne félj tőle, sikerül:)
2010. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!