Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW mivel hatsokerekes,...

BMW mivel hatsokerekes, nagyon nehez lesz vezetni telen?

Figyelt kérdés

Most vettem egy Bmw 316i e36-ot.

Es erre leesett a ho, friss a jogsim es mindenki riogat, hogy el se fog indulni a BMw vagy ha igen akkor csuszkalni fog.


2017. nov. 30. 12:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Legyen téligumid (ne négyévszakos) , kerüljed a padlógázt és hirtelen fékezést , csúszós utakon a gyors kormánymozdulatokat.


Nem lesz gond , csak riogatnak .

2017. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Azért ez a riogatás nem minden esetben alaptalan...


Emelkedőn jeges úton ne állj meg mert ha nem tudsz visszamenni, hogy lendületet vegyél akkor soha az életben nem fogsz felmenni...

Persze ez csak totál jeges útra igaz....


Mellékutcákban/murvás földes sz*r utakon ahol rossz az út állapota és sok hó esik amitől trutyis latyakos lesz az út ott mindig próbálj a nyomvonalon haladni (mert általában az "száraz".


Ha lecsúszol akkor érhet kellemetlenség, ha mégis lecsúszol latyakos, jeges részre akkor NEM SZABAD MEGÁLLNI, mert soha nem fogsz onnan kijönni :D

Óvatosan lassan lendületből tovább kell menni.


Ez az én jó pár éves öreg mercis tapasztalatom :)


Párszor már kellett hívni ismerőst, hogy húzzon már ki, de sosem a kocsi hibája volt, hanem volt, hogy én voltam barom és lementem dunapartra ami tiszta jég volt... meg sem moccant a kocsi, de volt, hogy az út volt annyira rossz, hogy egyszerűen elakadtam.


De ha gondolkodtam volna akkor nem esek bele ilyen bajba.

Azóta ha meglátok rosszabb minőségű utat ami saras akkor már nyáron is padlógáz + rükverc kombót használom :D


Ha sokat mész vele akkor elkerülhetetlen, hogy előbb utóbb elakadj vele..

Ha szerencséd van akkor kisegítenek útközben, de ha olyan barom leszel mint én, hogy a világ vége mögött akadsz el ahol senki se jár akkor nem árt pár telefonszám aki tud segíteni kihúzni :)

2017. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Koszonom a hasznos infokat!

Azert nem vagyok egy analfabeta asszony 😁

Menni fog.

Persze tudom mit kell tenni ha kifarol a segge a kocsinak kanyarban.

Majd gyakorlom hoban.

Es veszek rendes teligumit.

2017. nov. 30. 14:32
 14/21 anonim ***** válasza:

Súly legyen a farában ahogy írták, meg téli gumi.


Nekünk jelenleg hátsókerekes járműink vannak....

2017. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

14es!

Es nincs semmi hatranya a hatsokerekes autonak?

Hegyen lakom.

2017. nov. 30. 17:35
 16/21 anonim ***** válasza:
Ott mondjuk lesz.Összkerekeset kell venni.
2017. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Van neki azért. Bár mi megoldottuk eddig, és kültéren lakom, szóval.... (Amúgy én terepjáró gondolatánál tartok egy ideje.)


Ha hozzászoksz a tulajdonságaidhoz akkor valószínűleg menni fog. Egyébként én nem nagyon hajkurásztam elsőkerekest, hogy őszinte legyek, mert az még nem volt.

2017. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ma itt esett a hó. Kb 250 BMWvel, legalább 25 Teslával, egy rakás Mercessel sőt Porsche Carreraval, Dodge CHallengerrel és Camaroval is találkoztam. Egyik sem volt összetörve.
2017. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Amugy utolso, igen..

Sztem tulparaztatnak engem egy kicsit.

Ocsem autoszerelo es szerinte egy fullos teligumiszett na es ha kell akkor holanc ennyi.

2017. nov. 30. 21:31
 20/21 anonim ***** válasza:

Mások lefutott hulladék gumikkal is járnak télen BMWvel. Évente 3000db használt BMWt hordtak be pár évig. Ránézésre jelentős részük hulladék, így kizártnak tartom hogy mindenki prémium téli gumival jár az E36-okkal :)

Nem kell ész nélkül nyomni a gázt és kész.

2017. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!