Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Haverok előtt nem tudok...

Haverok előtt nem tudok vezetni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van jogsim, viszonylag sokat vezetek (saját autót) de mikor a haverjaimmal mennénk valahova muszáj mást kérnem, hogy vezessen mert kb kiállni nem tudok a kapun. Remeg a lábam, lefulladok vagy szétpörgetem a szerencsétlen autómat sőt legutóbb centiken múlott, hogy nem vittem el egy astra lökősét.

Emellet ki tudtam menni egyedül, illetve apámmal külföldre is probléma nélkül



2017. nov. 26. 01:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd el egy körre csak az egyik haverodat, és utána nem lesz lámpaláz.
2017. nov. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vegyel egy mely levegot, aztan szard le hogy mit gondolnak:)


Jol vezetsz, ha kevesbe stresszelsz kozben menni fog.

2017. nov. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Túlságosan meg akarsz felelni a haverjaidnak.

Nem biztos, hogy jó hatással vannak rád.

2017. nov. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 $$$$$ ***** válasza:
Hat ez nekem fura mert én sose izgultam semmi téren se a haverjaim előtt. Meg akkor se ha tényleg béna voltam valanibe Xd😂 . Nem ertem miért akarsz ennyire megfelelni a haverjaidnak. Szerintem nyugodj le kapcsold ki az agyad és ne foglaljozz vele hogy ott vannak XD . Lehet fognak nevetni ha véletlen bénázol de azt nem fondoljak komolyan. Mi is allandóan szivatjuk egymast de nem gondoljuk komolyan 😂😂 .
2017. nov. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy gyakori probléma, bizonyítani akarsz minden áron, hogy milyen jól vezetsz, és hogy kemény vagy, közben pont a fordítotja történik. Fejben kell változtass, úgy vezess, mintha nem lenne ott senki. Ja és ha beszólnak, akkor szard le.
2017. nov. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket
2017. nov. 26. 18:48
 7/7 A kérdező kommentje:
#3 részben igazad lehet, de legtöbbjüket már kb 10 éve ismerem, szóval maximum a megfelelési kényszer lehet igaz
2017. nov. 26. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!