Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen autón...

Szerintetek milyen autón lenne érdemesebb vezetni tanulni?

Figyelt kérdés
nekünk kell majd választani, hogy melyik autóval akarunk tanulni az autósiskolánál,melyik lenne jobb a kisebb vagy a nagyobb? mert azért kicsivel gondolom lényegesen könnyebb..vagy nem?

2017. nov. 19. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy kisebbel könnyebb, de ha a későbbiekben meg nagy autót veszel magadnak akkor azt külön meg kell szoknod. Ezért olyant válasz szerintem, amit magadnak is megvennél autót.
2017. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a kicsit válaszd! Ha később nagy autód lesz akkor nyugodt körülmények közt megszokod azt is, de ha vizsgán manőverezni kell és picit hozzá ér a gumi a padkahoz akkor sok ezer Ft-od és sok idod bánja. Vizsgazz le minnel könnyebben egy.kis autóval aztán az első kocsiddal meg annyit gyakorolsz amennyit csak akarsz.
2017. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy Renault clioval vizsgaztam és b3 Passat lett az első autóm :D
2017. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg azt válaszd, amelyikhez jobb oktató jár. Sokkal fontosabb az oktató személye, mint az autó mérete.
2017. nov. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!