Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vivaróba hol kell a...

Opel Vivaróba hol kell a váltóolajat utána tölteni?

Figyelt kérdés

2001-es 1.9 DTI


Esetleg képpel, köszi.



2017. szept. 19. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocs, hülye kérdés lesz, de ha nem tudod hol töltöd bele, honnan tudod hogy utána kell tölteni? Általában a váltókat ma már úgy csinálják, hogy elvileg "nem kell olajat cserélni", én azért ha veszek használt autót, vagy amikor már sok km van benne, akkor cseréltetek.Most ezt a típust konkrétan nem ismerem, de mernék rá fogadni, hogy a váltó végén van a betöltő, ami egyben a nívó is.

Gondolom nem automata.

2017. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert folyt belőle és most kevesebb van benne. Innen tudom :-). A váltókba pedig kell olajat cserélni. Jobb ha ezt betartod. A Vivaroba 30000 km után (gépkőny szerint)
2017. szept. 19. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:

A bal oldalán van egy műanyag csavar, ott kell egy pumpával:


[link]

2017. szept. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem kell 30.000-ként cserélni, de néha tényleg nem árt, főleg ha elfolyt. De ez nem otthon megcsinálós meló. Főleg ha nincs aknád, nincs speciális eszközöd hozzá, és soha nem csináltál ilyesmit.
2017. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Na pont erre akartam kilyukadni. Ha elfolyt belőle, akkor előbb a folytonossági hiány megszűntetésével kellene törődni, nem pedig töltögetni. Nem zsíros ladák ezek már. Nem véletlenül van eldugott helyen ezeknél, nem arra vannak kitalálva, hogy öntőgetek, meg végigcsöpögtetem a leninkörűton.
2017. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!