Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj? (Kérdésed túl...

Mi lehet a baj? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Fél éve vettünk egy Suzuki Ignist. Nem rég észrevettem, hogy az elakadásjelző nem villog. Mitől lehet ez? Minden más jó rajta, csak ez nem. A műszarfalon sem jelez, de "kinn" sem villog! Ért hozzá esetleg vki?
2010. máj. 24. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Cserélj benne izzót.


(legközelebb egyébként a rendszer kitrükközése helyett irhatnál érdemi kérdést is a "kérdés" rovatba.. ha már egyszer az a neve.. pl. Mi a baja az autóm elakadásjelzőjének? (Suzuki Ignis))

2010. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az index működik?

ha igen, akkor az elakadásjelző kapcsolójánál van a gond.

ha az index sem működik, akkor az index időadója a rossz.

2010. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az index tökéletesen működik. Első válaszoló köszönöm az észrevételt, legközelebb így csinálom...
2010. máj. 25. 13:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah, és ha te meg legközelebb nem tudsz értelmes választ írni, akkor kímélj meg. Írtam,h minden más jó rajta,akkor miért is cserélnék izzót?
2010. máj. 25. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:
biztosítéktáblát érdemes lenne megnézni, esetleg az elakadásjelző érintkezője is rossz lehet
2010. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az elakadásjelzőnek külön biztosítéka van? Én is erre gondoltam először, de mikor néztem a könyvét ott nem úgy írta,h külön lenne!
2010. máj. 25. 18:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Elektromos szakihoz vidd el, ő megmondja, hogy mi baja lehet. Vagy biztosíték (ha van neki külön), vagy ha nem akkor kontakthiba!
2010. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!