Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jutott már ilyen az eszedbe?...

Jutott már ilyen az eszedbe? (autózás)

Figyelt kérdés
15/f vagyok, imádok autózni, csak kevésszer van rá módom. Neked jutott már az eszedbe az hogy elmennél valakivel csak úgy autózni? Pl: szoktam látni egy srácot sport swiftel aki pizzafutár itt a környéken, és olyan szívesen elmennék vele autózni! Szinte mind1 milyen autó csak menjen! Valaki Budapesten nem vinne el kocsikázni???XDXDXDXD
2010. máj. 22. 20:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Buszozás sem rossz. Nekem trolis ismerőseim vannak akikkel szoktam dumálni ha éppen ő jön amikor melóból megyek haza mert éppen nem kocsival mentem.

De azért a legjobb ha az ember kocsival megy. Főleg amikor elmegyek Hármashatár hegy stb.


21|F nem tom tegnap mikor írtam :D

2010. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én is imádok és rengeteget szoktam mindenfelé csak úgy hobbiból, szinte minden nap menni :)
2012. szept. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!