Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jutott már ilyen az eszedbe?...

Jutott már ilyen az eszedbe? (autózás)

Figyelt kérdés
15/f vagyok, imádok autózni, csak kevésszer van rá módom. Neked jutott már az eszedbe az hogy elmennél valakivel csak úgy autózni? Pl: szoktam látni egy srácot sport swiftel aki pizzafutár itt a környéken, és olyan szívesen elmennék vele autózni! Szinte mind1 milyen autó csak menjen! Valaki Budapesten nem vinne el kocsikázni???XDXDXDXD
2010. máj. 22. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem te kezdő homokos vagy!
2010. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

dehogy vagy az!


én is ilyen vagyok és 17/f vagyok! sajnos nekem sincs ilyen lehetőségem,de ajánlom,hogy próbálj keresni olyan valakit aki közelebb van hozzád és kérd meg őt!

Üdv:...

2010. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Taxin gondolkodtál már? :-)

Na, jó, viccet félretéve: valóban valami közeli barátodat kellene megkérni, akinek amúgy is jövős-menős munkája van, mert a mai üzemanyagárak mellett a céltalan autózás eléggé meggondolandó. Persze csak ha nem akadályozod benne...

2010. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nemtom, ilyesmire gondoltam hogy kajafutár vagy szállít cuccokat
2010. máj. 22. 21:15
 5/12 anonim ***** válasza:

énis pont ilyen vagyok mint te. Tök mind1 csak autó legyen. :) Nekünk van 3 kocsink, mert apa munkája olyan h megy állandóan, és énis megyek vele ha tudok :D Volt hogy 1 egész napig sak mentünk az országban, de tökjóvolt. A családba van olyan aki sokat autózik? beszélj vele és lehet hogy megengediu hogy menny vele és nézd meg 1-2 napját.

15/F

2010. máj. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ismerősök, idősebb barátok akinek már van jogsija, próbálkozz velük beszélni, nem tudok hirtelen mást. Az olyan bunkó válaszadókat meg nem értem meg akik le b.zizzák a másikat azért mert szeret autóban ülni:) Én pontosan tudom hogy míg nem volt jogsim ugyanígy voltam vele. Sok szerencsét!
2010. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is szeretek pesten mászkálni néha céltalanul kocsival de az a baj hogy amióta 325 fölé ment a benzin ár inkább csak melóba járok kocsival és csak ha délutános vagyok.


21|F

2010. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is imádok "csak úgy" autózni.Apumat néha rá tudom szedni,és akkor autózunk kb. fél órát,de az lenne a legjobb,ha ki se kéne szállni:D

17L

2010. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jó nektek, van egy kocsi a családban, nagypapámnak, de keveset vezet. Nincs ilyen ismerős sajnos, VISZONT van jó sok sofőr haverom!! Buszozok velük, akár 3-4 kört is, ott állok és dumálok velük, elvagyunk.
2010. máj. 23. 14:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Hello Miki Clio-s barátod vagyok:D

Remélem találsz valakit:DSok sikert

2010. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!