Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi jut eszedbe erről az autóról?

Mi jut eszedbe erről az autóról?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha rossz kategóriának tűnik, de engem nem műszaki oldalról érdekel, hanem "önismeretileg", hogy kinek mi jut eszébe erről a kocsiról? Kiket céloz? Kire jellemző? Milyen az image-a stb stb?

[link]


2011. márc. 14. 16:00
1 2
 1/18 anonim válasza:
Hát szerintem jól néznék ki benne.:P
2011. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Szerintem leginkább szexuális "szimbólumként" értelmezhető. Kihívó,feltűnő,tipikus kapcsolat orientált emberekhez szól,és azt mondja,hogy:"Figyelj rám,fasza gyerek vagyok,érdemes velem kapcsolatot teremteni!" A nőknek ezt mondja:" Figyelj rám! Kell,hogy érdekeljelek,jó parti vagyok." A férfiak felé:" Szevassz haver,na ezen tegyél túl!" A magabiztosság hiányára is utalhat vagy csökkent értékűségű érzésre vagy kissebbségi komplexus túlkompenzálására. Nem a családi életet hangsúlyozza,nem praktikus de nagyon jól néz ki.
2011. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
porsche? tökéletes! amúgy a szín meg a többi része nem pont azt sugallja nekem, amit a 2, válaszoló írt. inkább olyan viszafogott sportkocsi, de azért porsche. :)
2011. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

azt a kategóriát célozza meg akinek telik rá a magas benzin ár mellett egy ilyen kocsira.Mivel sport autó nem hiszem hogy 90-nel fogsz "szálguldozni".

Nekem a csajozós kocsi jut eszembe róla, nyár és rengeteg party..a korosztályt nem határoznám meg, mert ülhetne benne akár egy 50-60 év körüli faszi is és egy mami is.. de akár egy fiatalabb kivitelű ember is.

Én ha látok is az utakon egy ilyen kocsit, nem nézem már meg annyira.. mert ma már annyi féle sport kocsi szaladgál hogy nem győzi az ember a nyálát csorgatni..

2011. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem rossz. De nekem megfelel a 180 lovas Honda Accordom is. Nem vagyok a sportkocsik nagy híve, különben már vettem volna. Én családi autóban gondolkozom. Egyszer majdnem vettem egy Ferrarit ugyan, de aztán úgy döntöttem 40 millát nem adok egy kocsiért. Ez a tíz is elég volt egy családi autóra.
2011. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A Porsche mechanikailag jó autó, de nekem túlságosan nőies a külsejük, 2 modellen kívül nem tetszik egyik se.


Porsche Carrera GT: [link]


Porsche 918: [link]


A többi túl nőies nekem. Ha azt mondanák itt egy Porsche, persze elfogadnám (aztán egyből eladnám), de ha már ennyi pénzem lenne, más márkát vennék.

2011. márc. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

erről?


jó a géped, de nem vagy nagyon gazdag, 10millánál nem nagyon terhelte jobban a bankkártyád

2011. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez a nagyon kéne kategória, csak nem pirosban. Amúgy elnézést, de nemtudom nem műszaki oldalról nézni, hisz nekem erről az autóról a vezetés jut az eszembe, nem a plázaparkolóban csajozás.
2011. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem általában tetszenek a Porschék,de ez hogyismondjam,elég b.zis.Ami alatt azt értem,hogy nőies vonásokkal rendelkező férfiaknak való.Mondhattam volna,hogy nőies és azzal nem sértek senkit,de nem tartom nőiesnek ezt az autót.Leginkább a pontos jellemrajzot leíró Válaszolóval értek egyet,aki komplexusokat is emlegetett többek közt.
2011. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Egy polyészter ingbe belebüdösödő,szürke farmer rövidnadrágos,őszülő öregfószert tudnék benne elképzelni.Vagy egy fiatal újgazdag mitugrálsz srácot.Szóval egyáltalán nem sugall arisztokráciát.Egy ilyet,ha beugratsz azzal,hogy lefikázod az autóját,hogy tudd,mit reagál rá,biztosan a fölbe döngöl a szövegével:)
2011. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!