Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi erről az autóról a vélemény...

Mi erről az autóról a véleményetek?

Figyelt kérdés

Autó vétel előtt állok és a linken található Audi nagyon megtetszett. Én ne mértek túlságosan az autókhoz, ezért fordulok hozzátok. A pénzem megvan rá.

Szerintetek érdemes ezt, vagy hozzá hasonló évjáratú autót venni? Esetleg javaslatok?


[link]


2011. okt. 31. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez az A6-os eléggé félresikerült széria volt, de te tudod. Ha csak ennyi pénzed van autóra, nem biztos, hogy egy ilyen benzintemetőt kéne venned, ami könnyen meghibásodhat (váltó).
2011. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Pontosan ilyen hozzászólásokat várok, köszi :)

Mindenképp automata váltós kocsira van szükségem, egészségi állapotom miatt.

2011. okt. 31. 17:50
 3/13 anonim ***** válasza:

Ja, értem.

Ekkora összegért még csak benzinest szabad venni, abban igazad van, de inkább kisebbet.

[link]

[link]

[link]

Kb ezeket találtam, amik fiatalabbak és automaták.

2011. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. okt. 31. 18:15
 5/13 A kérdező kommentje:

Mertem kicsit feljebb menni árban, ezt még meg tudom venni: [link]

Nagyon Audi párti vagyok, ez ne mis olyan nagy és benzines is. Szép állapotban van képek alapján. Szerinted?

2011. okt. 31. 18:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez se eszik sokkal kevesebbet, mint a 2.8, de mindenképpen jobb választás. Én nem szeretem az Audit, de volt egy ismerősöm, aki élete legjobb autójának tartotta az 1.8T A4-esét.
2011. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigit ;)
2011. okt. 31. 19:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy öreg benzinzabáló, amire ráköltheted minden vagyonod, viszont menő leszel a diszkó előtt!
2011. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Utolsónak: A kérdező leírta miért szeretne autómata váltós kocsit amiből rájöhetnél hogy nem a disco elött akar vagány lenni -.-


Az Audi A4 1,8T az nem rossz választás. Nem fog keveset enni de kényelmes egy autó :) Van egy Audi A4 a családban igaz diesel de nagyon kényelmes.

2011. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Valóban nem a disco előtt fogok villogni. Egyáltalán nem akarok villogni. Tudok a márkáról, hogy Audi és mivel leginkább vállalkozók, üzletemberek vesznek maguknak, megbízhatónak tartom.
2011. okt. 31. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!