Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi jut eszedbe erről az autóról?

Mi jut eszedbe erről az autóról?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha rossz kategóriának tűnik, de engem nem műszaki oldalról érdekel, hanem "önismeretileg", hogy kinek mi jut eszébe erről a kocsiról? Kiket céloz? Kire jellemző? Milyen az image-a stb stb?

[link]


2011. márc. 14. 16:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Érdekes válaszok. Kösz mindenkinek. Aki ezt írta:

"erről?


jó a géped, de nem vagy nagyon gazdag, 10millánál nem nagyon terhelte jobban a bankkártyád"


A képen nem az én autóm látható! Egyébiránt a Porsche Boxster új ára 16-17M használtan meg bőven 10 alatt is van.

2011. márc. 14. 18:43
 12/18 anonim ***** válasza:
Célozhatja azokat akik hétvégi autókázásra vesznek autót hogy a feleségükkel kiránduljanak eggyet a hegyekben, nyaralni, ők nagyjából a vásárlói kör 5%-t tehetik ki. A maradok 95% státusszimbólumnak veszi, meg mert a Porschék közül ez a legolcsóbb.
2011. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Fiataloknak való, 2 személyes úgyhogy egyedülálló férfiaknak vagy második autónak jó.

Ez nem olyan kocsi amivel elmész vásárolni vagy dolgozni.

Még nyaraláshoz se jó mert kicsi a csomagtartó.

Nem gazdaságos vele menni. Igazából nem tudom hogy ha lenne pénzem egy ilyenre akkor mire tudnám használni. Talán csajokat lehet vele furikázni meg felvágni mások előtt, feltűnést kelteni.

2011. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nkem a szembeszomszéd cig@ny, annak is ilyen van de tényleg:DD
2011. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Hiába porsche,de ezzel a színnel nekem női kocsinak tűnik. Nőt tudnék elképzelni a volán mögött.
2011. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

KELL (NEKEM) !!!!


Amúgy mindenkit aki negyven évnél fiatalabb, vagy annak akar látszani, és van ízlése (és nem menthetetlen önsanyargató).

2011. szept. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez:


[link]

2011. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Amúgy a képen lévő darab kb. 4 millió Forintot ér.
2011. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!