Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A vezérműszíj állapota befojás...

A vezérműszíj állapota befojásolja az autó teljesítményét?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy autót.A szervízkönyv szerint a legutóbb a vezérműszíj 125 ezerbe volt cserélve,most az autó 150 ezerbe van.Nem sok kilóméter ment rá,de 5 éve volt ez.Az autó rengeteget állt egy kereskedőnél.Úgy érzem nem húz úgy az autó ahogyan kéne,valahogy többet várnék 150 lóerőtől.Lehetséges,hogy a vezérműszíj az oka ennek?
2017. jún. 24. 17:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Injektortisztító benzinadalék? Nem nagyon hiszek benne, de hátha... Üzemanyagtankot sem ártana teljesen leengedni.
2017. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na de várjunk, milyen autó ez? Lehet, hogy megy az jól, csak te túl sokat vártál. Meg amúgy ezernyi más oka is lehet az elgyengülésnek sajnos.
2017. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Az autó: [link]


Az a baj,hogy nem ültem még ilyen autóba az enyémen kívűl,nincs összehasonlítási alapom,csak én valahogy többet várnék tőle.


A szervízkönyvvel kapcsolatosan meg még annyit,hogy megvan minden számla,szóval nem hiszem,hogy azok is hamisak lennének.

2017. jún. 25. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!