Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A vezérműszíj állapota befojás...

A vezérműszíj állapota befojásolja az autó teljesítményét?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy autót.A szervízkönyv szerint a legutóbb a vezérműszíj 125 ezerbe volt cserélve,most az autó 150 ezerbe van.Nem sok kilóméter ment rá,de 5 éve volt ez.Az autó rengeteget állt egy kereskedőnél.Úgy érzem nem húz úgy az autó ahogyan kéne,valahogy többet várnék 150 lóerőtől.Lehetséges,hogy a vezérműszíj az oka ennek?
2017. jún. 24. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. A vezérműszíj megy ameddig megy, majd elszakad, vagy átugrik.
2017. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az a gond, hogy nem biztos az a 150ezer.

125ezernél cserélték a szíjat, de mi van, ha az óra vissza lett tekerve?

2017. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
jó kérdés! 3-asnál a pont!
2017. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Befolyásolja. Míg nem szakad el megy, ha elszakad elég erősen nulla lesz a teljesítménye :)
2017. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Teszter szerint reális,kereskedő konkrét számlákat adott,hogy mikor vette meg Ő az autót.Németországból vettem egy német kereskedőtől,ott azért nem annyira elterjedt az óravisszatekerés mind itt.
2017. jún. 24. 19:00
 7/13 anonim ***** válasza:
:) a németeknél nem elterjedt :)) bruhaha
2017. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Így van.A németek is tekernek már.Ezért se vedd figyelembe mit mutat az óra és a kereskedő dumát.Fogod az autót és kicseréled az olajat,vezérműszíjat,ha a vízpumpát ez hajtja akkor vízpumpát is.Vezető görgőket.Megnézed a fékeket és a folyadékokat.Ezek alap dolgok,mert még hamis szervizkönyvet is csinálnak.
2017. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Cseréltem olajat,kicseréltem az olajszűrőt,levegőszűrőt,pollenszűrőt és a benzinszűrőt.Megnézettem az autót és azt mondták nagyon jó állapotban van.Ezért gondolom,hogy reális kilóméterben van.
2017. jún. 24. 19:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Én gondolom,hogy cserélem és nem gondolkozom,hogy kicseréljem vagy nem.Cseréld ki és az után gondold át.Ez az alap.
2017. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!