Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autót szeretnék venni!...

Első autót szeretnék venni! Szeretném ha nem lenne olyan öreg és elég hamar fent lenne 100km/h -on és kb 1 200 000 Ft-ig gondolkoztam és ijen 1.6 motorba amire nemis kell olyan sokat költeni a fent tartásra. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 17:24
 1/8 anonim válasza:
ha évjáratban gondolkodsz, akkor kb. 98 körüli kocsi kell neked, mondjuk peugeot 406
2010. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem golf 4!Nagyon jó gép,olcsók az alkatrészek,és a fazonja is megállja a mai napig a helyét!2002-est kapsz ennyiért 1.6-os 16 szelepes motorral 103 lóerős...
2010. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Itt vannak azért még szempontok,sportkocsi vagy sem például... Mondjuk egy 900 ccm sport felingú Smart, ami még diesel is, nem eszik sokat, hamar fent van 100on, és árban is ez a kategória. Én opel párti vagyok, azok közt nézelődnék. Egy biztos, ha nem értesz hozzá, vigyél magaddal valaki ismerőst, aki ért hozzá, vagy egy autószerelőt, aki max. egy kevés pénzért elmegy veled, és átnézi tüzetesen. esetleg veggyé Ladát xD A régiek azt mondják, ha egy Ladát el tudsz vezetni, akkor bármit el fogsz tudni. xD

Nekem is az van egy éve xD, élmény vezetni mondhatom, főleg a parkolás a tuti xD No szervo, és nagy tengelytáv, ezzel aztán meg lehet tanulni parkolni, mert qva nehéz vele, amíg rá nem érzel. xD

2010. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezeknek a feltételeknek a legjobban a BMW 316 felel meg, bár első autónak nem ajánlanám.


Annak inkább egy 2-es Golf, vagy amit nem sajnálsz ha törik.

2010. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gti swift, olcsó, alkatrész van, csak jó állapotút kell kifogni 101LE kb 750kg a verda, nagyon megy
2010. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

GTI Swift az jó első autó.


Megy 160-al, eléugrik egy fa. puff. aztán a tűzoltók meg majd 3 napig keresik a jobb lábát.

2010. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Az mindegy hogy sport autó e vagy nem csak ne legyen 2 személyes :)

Suzuki swift az papír autó az kilőőőve :D

2010. máj. 19. 18:27
 8/8 anonim ***** válasza:
citroen saxo 1.6 16v vts 122le gyári adat:)
2010. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!