Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlotok egy...

Milyen motort ajánlotok egy kezdő motorosnak? Most tettem le az m-s jogsit és mocit vennék! De hol? Milyent? Kb 50ezerért gondolkoztam XD 50-80e ft szóval melyikek azok a tipusok amik nekem jók lennének?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


ezeket találtam


2009. nov. 3. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül csak a simsont vagy az apriliat választhatod, a többi nem 50 ccm-es...
2009. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ja nem ezek közül akarok venni csak kinézetre linkeltem be mutatónak az ótolso link mocija nagyon jó
2009. nov. 3. 22:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Sportmotort nem nagyon tudsz venne 80 ezer ft-on, ahogy te is láttad 220.000 egy 95ös évjáratú.

Ennyi pénzért már egy 2003-as robogót kapsz.

De 80.000 ft-on Simsonon kívül mást nem nagyon tudsz venni, talán honda dio-t, yamaha jog-ot.

Babettát és piaggio ciao-t is tudnál venni de azt nem ajánlom.

2009. nov. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát végülis az lenne a lényeg h jó sportos hangja legyen =DD meg kinézetre is azért jól nézzen ki
2009. nov. 4. 08:11
 5/9 anonim ***** válasza:

tehát te egy hülye pózer vagy, aki menőzni akar a motorral. értem. tedd így ki a következő kérdésedet:

vennék egy motort, lehetetlenül olcsón, és tudjak vele menőzni! milyet vegyek?

2009. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha m-es jogsid van, mi a f...nak akarsz 750ccm-es motort???
2009. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
oké, bocs, látom csak a kinézete miatt linkelted be
2009. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bumbi02 ***** válasza:
vegyél simsont... én is azon tanulgattam motorozni.. bele is fér az 50-80as árkategoriába és jó kis motor tanulni:))
2009. dec. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem ne csak a vagánykodást nézd!

50ezerkörül nemigazán tudsz venni olyanmocit ami igazán jól néz ki. Én a szimót ajánlanám, lehet csinosítgatni, tudsz rá venni sportkipufogót, hogy jobb legyen a hangja, mind ezt potom összegért :) És persze ha ezen megtanulsz motorozni, akkor nem fog nagy akadályt jelenteni átülni egy nagyobb váltósra. Kezdő motornak mindenképp simsont!

2010. márc. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!