Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem rég vettem egy ford...

Bgs30 kérdése:

Nem rég vettem egy ford galaxy tipusu autót,95ös benzines. Légkondis, de nincs feltöltve, de nem indul el a hütése sem. Anélkül is kellene mennie nem? Hiába állitom 4es fokozatra semmit sem fúj. Biztositékkal lehet gond? Vagy mivel?

Figyelt kérdés

2017. jún. 11. 12:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ja amugy bocs ha értetlenül irtam..
2017. jún. 11. 16:55
 12/18 crudy ***** válasza:
Nekem erősen átverés szaga van mert nem létezik indok amiért valaki leengedi belőle a gázt majd 15 ezerrét vissza tölteti tavasszal.
2017. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem is annyira érdekel a klima igazából.zafiránál sem foglalkoztam vele.inkább az hogy semmit sem fúj a ventilátor,az zavar.beszéltem a volt tulajjal is,de értelmes válasz nem jött.itt ezen a blogon mindig kapok érdemleges választ,de a vége ugy is szerelö lessz.de addig is hát ha tudtam vna kezdeni vmit.
2017. jún. 11. 17:17
 14/18 anonim ***** válasza:

Ok. Akkor klíma nem is ment, aztán egy idő után már a ventillátor sem.

Megnézheted hogy van-e biztosíték kimenve ha nincs akkor szerelő.

Ha egy klímában nincs gáz az meg 99%-ban tömítetlenség miatt szökik el. Pl klímahűtőnél. de a kompresszor is lehet rossz. Ő sem engedte le, elment az magától.

16 éves autómon sosem volt gáz utántöltve, pláne leengedve.

2017. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a segitséget.rem meg oldódik.ha nem akk vissza térek.
2017. jún. 11. 17:45
 16/18 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Annyit mondott a volt tulaj hogy minden télen le engetde belöle a gázt."


Az eladó vagy hazudik vagy egy állat!


Ha nem működik a ventilátor de korábban működött, akkor először a biztosítékait nézd meg.

A szomszédom VW Sharanjában is ez volt a gond. Ez ugyanaz mint a Galaxi. A kesztyűtartó mögött van a ventilátor és szét volt olvadva a csatlakozója. Viszonylag könnyű hozzáférni, pár csavart kell kiszedni és kiveheted a komplett kesztyűtartót.

2017. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az olajat nem engedte le telente. Esetleg a váltóolajat? Vagy fékolajat?

Ilyen ertelmisegitől sem vennék kocsit...

2017. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem lyukas a rendszer és magától ment el a gáz, de egyszerűbb volt valami dumát benyögnie rá, hogy miért nincs benne most...
2017. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!