Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem rég vettem egy ford...

Bgs30 kérdése:

Nem rég vettem egy ford galaxy tipusu autót,95ös benzines. Légkondis, de nincs feltöltve, de nem indul el a hütése sem. Anélkül is kellene mennie nem? Hiába állitom 4es fokozatra semmit sem fúj. Biztositékkal lehet gond? Vagy mivel?

Figyelt kérdés

2017. jún. 11. 12:49
1 2
 1/18 crudy ***** válasza:
Nem, ha nincs feltöltve akkor meg sem mozdul a kompresszor. Szerintem ez 95ben is így volt.
2017. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Először el indult.Kaposváron vettem,Enyingre jöttem vele haza.meg álltunk út közben a feleségemmel,és azóta semmi.fel hívtam a foszert akitől vettem,mondja hogy kellene mennie,tekerjem el a kapcsolót éa működni fog.de semmi.pedig mondom fújta a levegőt.
2017. jún. 11. 13:03
 3/18 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy "nincs feltöltve" ?
2017. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 crudy ***** válasza:
nincs benne gáz
2017. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 crudy ***** válasza:

A levegőt befújja mert annak nincs köze a klímához viszont a levegeő nem lesz hideg. Nyisd fel a géptetőt, kapcsold be a klímát és nézd meg, hogy a kompresszor forog e.


[link]


Egy ilyen alkatrészt kell keress, valahol a szíjon lesz.

2017. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Annyit mondott a volt tulaj hogy minden télen le engetde belöle a gázt.töltessem fel gázzal és jó lessz.na de ez semmit sem fúj,csak azt nem tzdom miért.meg álltunk egyszer haza fele az úton,és azóta hiába teekerem el a kapcsolót semmi nem jön szellőzőkön.

Ok meg nézem

2017. jún. 11. 15:16
 7/18 anonim ***** válasza:

Addig hideget fújt amíg nem álltatok meg? Gáz nélkül?

Na de mindegy ha nem tudod érthetően leírni.

2017. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Várj.az a lényeg hogy nem fúj be levegőt.nem volt hideg,de legalább fújt be valami kis levegőt.most meg semmi pedig kellene.volt egy klimás zafirám,abba sem volt fel töltve a klima,de még is fújt be levegőt.
2017. jún. 11. 15:43
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A klímában nincs gáz.

A venti eleinte fújt (kell is neki), de most már az sem fúj.

Tessék, lefordítottam.


Egyébként mi az, hogy telente leengedte? Ki a szabad levegőbe legalább? Édes istenem. És mit várt tőle? Mert jobb esetben évekig megmarad a gáz a klímában egy régebbi kocsiban is, ő meg minden tavasszal hordta újratölteni?...

2017. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igy van.eleinte fújt a ventilátor,de most már az sem.hát ja annyit mondott hogy működik a klima de ö telente le engedte.
2017. jún. 11. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!