Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy kispolkát, "buli"...

Vettem egy kispolkát, "buli" járgánynak. Szerintetek meddig bírja egyfolytában az üresben járatást? Tegnap reggel óta még gond nélkül ketyeg.

Figyelt kérdés

2017. jún. 5. 12:15
1 2 3
 1/21 crudy ***** válasza:
Reggel ota? :DD Nem lesz sok baja. Amig tankolod nem hiszem h megall csak teljesen be fog kormolodni a kipufogo rendszer.
2017. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Minek járatod egy napja folyamatosan? Nyilván addig megy amíg benzin van benne vagy a szíj el nem szakad a ventilátoron vagy más egyéb dolog tönkre nem megy rajta a korából adódóan. Ha semmi akkor addig megy amíg benzint kap.
2017. jún. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A benzinnel nincs baj. Kíváncsi vagyok rá, meddig bírja. Időnkét nagy fordulaton kapja, meg túráztatni is szoktam azért közben, aztán hagyom tovább járni.?ár 25.5 órája jár így egyfolytában.
2017. jún. 5. 12:33
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
hogy kell elképzelni ezt a bulit? miért jár üresben?
2017. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Húúúúúúúúúúúú, mekkora buli!!! :-)
2017. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mert úgy akarom, hogy üresben járjon. Kíváncsi vagyok, hogy hétvégéig kibírja-e?
2017. jún. 5. 12:39
 7/21 anonim ***** válasza:
:D:D :D Jó szag lehet nálatok, ebben a curva melegben egyfolytában jár? Hát te sem vagy százas :D Miért nem mész vele? Ha leáll legfeljebb haza tolod, vagy a hátadra kapod LOL XD
2017. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen, egyfolytában üresben járatom. Azért nem megyek vele, mert arra vagyok kíváncsi, hogy meddig és hogyan bírja az üresben járatást.
2017. jún. 5. 12:42
 9/21 anonim ***** válasza:
Most hirtelen nem is jut eszembe más mód, hogy hogyan lehetne feleslegesebben elpocsékolni azt a több tíz liter benzint.
2017. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nagy kaland. Mi olyan borzasztó abban a benzinben. Üresben egyébként kevesebbet eszik.
2017. jún. 5. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!