Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell vezetni?

Hogyan kell vezetni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy idióta kérdés,de kíváncsi vagyok.Nem tudok még vezetni,és kíváncsi vagyok,hogyan is kell...:)Mire való a kuplung,sebváltó,hasonlók.

Teljesen az elejétől lennék rá kíváncsi,a beindítástól kezdve.Azért kérdezem tőletek,mert amikor apát kérdeztem,kinevetett...:)

17/L


2010. máj. 16. 18:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm mindenki válaszát!azt hittem le fogtok hurrogni,hogy ha ennyit sem tudok,akkor ne akarjak vezetni....köszi mégegyszer!:)

és ti mennyi idő után jöttetek bele a vezetésbe?mennyi idő után nem féltetek egyedül elindulni,vagy attól hogy esetleg elüttök valakit?

2010. máj. 17. 19:11
 12/13 anonim ***** válasza:

Bár én fiatalon kezdtem nagyon, így mielőtt "legálisan lehetett vna jogsim, voltak velem, meg ugye forgalommal nem nagyon találkoztam, szóval mellettem öt évig ült valaki (13 évesen kezdtem vezetni, és nem csak a kormányt tekergetni)


Aztán ahogy meglett a jogsim, talán egy hónapig vezetgettem a városban, aztán elindultam bécsbe, teljesen egyedül, apám után, kellett neki valamilyen papír.


Ne félj attól, hogy elütsz valakit, hogyha figyelsz, és az elején betartod a szabályokat (ha belejössz, úgyis tudni fogod melyen azok, amik nem számítanak) nagy bajt nem csinálhatsz :)


Légy figyelmes, és egy időn után reflex lesz néhány mozdulat :D

2010. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem úgy mint a csigacsaba
2014. nov. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!