Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyiket választanátok, és...

Ti melyiket választanátok, és miért?

Figyelt kérdés

-Honda Accord (8.gen) 2.0(benzines)

vagy

-Skoda Superb (2.gen) 1.8TSI

Hondába ami teszik: sportos külső, megbízható szívó benzines motor, japán precizitás :)

Skodába ami tetszik: elegáns külső és belső, óriási-tágas belsőtér, kényelem


Ha valakinek volt már mindkettő típusból, az kérem ne tartsa magába a tapasztalatát, véleményét :)



2017. máj. 17. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Látatlanban, menetpróba nélkül az Accord mellett tenném le a voksom, mert várhatóan kevesebb probléma lesz vele, mint egy TSI-vel. Egy kicsi kevésbé unalmas is.

De ezt úgy mondom, hogy nem vezettem egyiket sem, ez szubjektív benyomásból, olvasottakból és részben előítéletekből táplálkozó hozzászólás. :)

Én mindegyikből kipróbálnék egyet, akkor könnyebb lenne a döntés.

2017. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Japán vas vagy VW konszern? Hát kár, hogy az életben ennél csak nehezebb döntések vannak. Én a Hondát venném
2017. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Hát igen, én pont ezért választanám a Skodát, mert japán vs. VW konszern :)
2017. máj. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Honda Accord, egyértelmű. 1) TSI-t én nem vennék. 2) Honda szerintem szebb. 3) Japán.
2017. máj. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

semmi kérdés, ACCORD


bár én szubjektív vagyok, mert imádom

a forma, a motor, a belső, mindent


on the other hand, okkal imádom, mert tényleg egy iszonyat jó, fölső középkategóriás megbízható cumó

2017. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményeteket. Akkor úgy látszik hogy a Honda nyert. Alkatrészárak mennyire lehetnek drágák a Hondához?
2017. máj. 19. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!