Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik "sport autót" választan...

Farkas526 kérdése:

Melyik "sport autót" választanátok? Ford focus st170 vs Honda civic vti.

Figyelt kérdés

Két autón gondolkodom erősen. Persze ha szerintetek van ezekhez képest másik alternatíva ebben az ár értékben szívesen meghallgatom.

(Megjegyzés képpen nem akarom egyik tábort sem össze ugrasztani)

Koszonom.


2017. máj. 3. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyik se. R,vagy Rs audi vagy vw. Lehet lepontozni. ;)
2017. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek eleg regi tipusok ahhoz,hogy tul legyenek már jó pár boyracer tulajon,állandó kínzáson,meg valószínüleg törésen is!
2017. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az audi nem az én pénztárcám jelenleg, bár igaz az a4 1.8t-n elgondolkodtam.

Igen tudom, hogy necc

2017. máj. 3. 16:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Necces jót kifogni, de pl a focust németből hozatnám be, ott nézegetve vagy pár egész jó
2017. máj. 3. 16:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,ezt javasolninis akartam hogy mindenképpen nímetbű' hozassad,mert mint köztudott ott a kerítés is kolbászból van meg még a nap is másképp kel fel,sőt a fű is zöldebb illetve ott csak 70eves vak nyugdíjas ügyvéd bácsik vezetnek autót,azok is csak vasarnap a templomig meg haza!
2017. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindenképp a Ford Focus st170-et választanám :)
2017. máj. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!