Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok? Lent.

Milyen autót ajánlotok? Lent.

Figyelt kérdés
Én 15 éves vagyok és a családom le akarja cserélni az egyik kocsit. Nem tudom milyen legyen, és apa se nagyon mert egy VW ben nagyot csalódtunk. 1.3-1.7 millió Ft között érdekelnének autók. Nézegettem a hasznaltauto.hu-t és a Chevrolet Lacetti sw-t nézegettem, párat mutattam apának is. Kombi autó lenne a legjobb mert nyaralkáskor anya hozza a "konyhát" is magával :) (Ja és a dízeles előny) 2003-2004 -nél nem szeretnénk öregebbet. Linkeljetek pls. Tapasztalatot írjatok. köszi előre is.
2010. máj. 16. 11:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
pls maradjatok a 2003-tól fiatalabb autóknál :)
2010. máj. 16. 12:24
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem Opel Astra 1.7 TD Caravan a legmegfelelőbb nektek! Az Astra-k nagyon megbízhatók, tágasak, kényelmesek! Én is Astrat szeretnék most vásárolni igaz én egy szedánt találtam magamnak!

A kombi Astra tökéletes egy 4-5 tagú családnak nyaraláshoz is bőven elfér benne minden!

Szerintem 2004-2006-os között találsz olyan 1.500.000-1.800.000 Ft között újszerűeket is!

2010. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
értem ez jó válasz :) de mi 3-an vagyunk úgyhogy bőven elég.
2010. máj. 16. 19:08
 14/20 anonim ***** válasza:

Ennyiért ilyen korút csak gagyit kapsz, vagy nyüstöltet :S


Ennyi pénzért inkább 95-2000 közöttiekből kapnál tök jót.


BMW E39 525td kombit.

Alig fogyaszt és a világból kivisz

Vagy akármelyik Mercit..


Ha megveszitek a Sevrolét jól megszívjátok :S

Amúgy azt tudod hogy az a koreai Daewoo csak a General Motors eladta nekik a Chevrolet nevet? :D


Én meggondolnám..

2010. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

G astra, focus, megane, estleg ha még nagyobbat akkor citröen berlingo, vagy peugeot partner, nekünk két renault kangoo is van a háznál és nagyon meg vagyunk vele elégedve, kirándulni baromi jó vele, de akár még konyha krdencet is szállíthatsz vele, amugy azért jók ezek a kis haszonjárművek személygépkocsinak átalakított változatai mert az egész futómű a nagyobb terhelésekre lett kialakítva tehát ha 4 fös család használja dupla annyit kibír normális használat melett a futóműve ami nem hátrány.amit nem ajánlok azok a pdtdi-s szörnyetegek mer azokon csak a hiba van pl.: IV golf meg társai

[link]

2010. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Igen köszi h mondtad a "sevroléset" mert pont ma néztünk meg egyet apával és egy fos. Az tetszett benne hogy 110 lovas. De a csávó ki akarta nyitni a motorháztetőt és a kezébe maradt a hűtőrács pf-.-" letört pedig alig húzta meg. OMG

Van most a családba 3 kocsi: VV polo kombi, Fiat Doblo, meg peugeot expert. az utóbbi 2 kisteher, mert apa munkája miatt kell. Szerintem maradunk a hdi motornál vagy egy opelnél.

de írjatok még választ.

2010. máj. 17. 20:13
 17/20 A kérdező kommentje:
A focus sokat eszik, ismerősünknek olyan van és eladta. :S
2010. máj. 17. 20:15
 18/20 anonim ***** válasza:
hdi motorok bírják 1-2 évig mint az új pözsók , oszt ennyi, 1-2 évig szép a francia autó
2010. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
látszik hogy nem értesz az autókhoz-.-" van a családba egy peugeot expert HDI 2.0. 6 éves a kocsi és elmegy akárhol.
2010. máj. 18. 13:59
 20/20 anonim ***** válasza:

Nincsmit :D Amerikai Chevy az jó de ez a Sevrolé egy szar..


Én még mindig azt mondom hogy nektek egy 525d bmw kéne, majd keresek egyet, este linkelek most nincs időm

2010. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!