Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok? Lent.

Milyen autót ajánlotok? Lent.

Figyelt kérdés
Én 15 éves vagyok és a családom le akarja cserélni az egyik kocsit. Nem tudom milyen legyen, és apa se nagyon mert egy VW ben nagyot csalódtunk. 1.3-1.7 millió Ft között érdekelnének autók. Nézegettem a hasznaltauto.hu-t és a Chevrolet Lacetti sw-t nézegettem, párat mutattam apának is. Kombi autó lenne a legjobb mert nyaralkáskor anya hozza a "konyhát" is magával :) (Ja és a dízeles előny) 2003-2004 -nél nem szeretnénk öregebbet. Linkeljetek pls. Tapasztalatot írjatok. köszi előre is.
2010. máj. 16. 11:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én ilyet ajánlanék. Tesómnak ugyanilyen van és a világ végére is el tudja vinni. Nem drága a fenntartása és nagyon-nagyon megbízható. Igaz a szervizelés( NAGYON-NAGYON RITKÁN) húzós, de kifizethető.
2010. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem figyeltem eléggé és ez öregebb, mint amit keresel.
2010. máj. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
és abban mennyi km van? márkaszervizbe hordjátok?
2010. máj. 16. 11:51
 4/20 anonim ***** válasza:
Fenébe. Itt a link [link]
2010. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nembaj:D
2010. máj. 16. 11:52
 6/20 anonim ***** válasza:

160.000, de nem eladó :D


Bátyóm autószerelő így nem igazán viszi szervizbe. Egyébként örök élet plusz egy nap.

2010. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Akkor már ne C-s mercit, hanem 97-98-s E osztály kombit. Abból NE CDI-t mert abba sok a meghibásodási lehetőség. Egy Jó kis turbo diesellel kimentek a világából.
2010. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Am elég drága ez a C-s merci, kb 1 millió körül van már egy ilyen. Attól mert automata nem ér meg +500.000ret.

Akkor már inkább egy E osztály

[link]

vagy ez automatába:

[link]

2010. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
igaz! a merci akárhogy is nézzük egy jó autó, de ha ilyet mentek venni, akkor vigyetek magatokkal egy mercist. Az keni vágja, hogy mit kell nézni. Nekem opel omegám van és úgy vettem, hogy egy opel omegást megkértem a kúton, hogy kísérjen el. Persze nem ingyen tette, de nagyon sokat spórolt meg nekem. Az ötödik opel volt az amit elhoztunk,mert sok volt a svindler csaló.
2010. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Előző voltam, most nézem utóbbi pont cdi hmmm
2010. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!