Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó vásárlása előtt...

Első autó vásárlása előtt állok. Tudnátok tanácsot adni, hogy mire figyeljek? Mi a megbízhatóbb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg még gyűjtögetek rá. Max 550-600 ezer környékén szeretnék venni egy autót. A munkámhoz is szükség lenne rá. 15 km-es távolságokat kell megtennem napi szinten.

Amiket néztem eddig: Opel Corsa, Renault Clio, Chevrolet Matiz/Spark, ford, Citroen C2-3. Ezek ,amik bele esnek az árkategóriába.

Tudnátok tanácsot adni,hogy melyik típus a megbízhatóbb? Illetve,hogy év és a km-eknél mire figyeljek?

Köszönöm!


26/L



2017. ápr. 24. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a Matizzal általában nincs sok gond. Én mondjuk ezek közül a C2-est választanám.
2017. ápr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
csak franciát ne vegyél ha jót akarsz. kuplungot nézd ne fogjon nagyon felül, mert akkor cserés, és ha lehet a motor egyenletesen járjon, ne legyen szétrohadva, valamint a viz/olaj tiszta legyen. próbáld ki és ha jön, megy megáll, akkor ok. ennyi pénzért csodát ne várj.
2017. ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Látom a kis suzuki még csak fel sem merült benned -dehát mit van mit tenni-a felsorolt szarokkal sajnos szervízlakó leszel...
2017. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Épp akartam írni,hogy a suzuki lemaradt! :D meg a pegueut
2017. ápr. 24. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Pegu mi? XD
2017. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1,4 benzint vennék a helyedben....


peugeot 206/307 is szóba jöhet

2017. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Clio 2 vagy peugeot 206

Egyik sem rohad, a benzinmotorokkal nem szokott komoly gond lenni. Gyertyára mindegyik érzekeny, ezen nem szabad sporolni 4 db kb 6000 ft. És akkor a trafok nem mennek tönkre.

Viszonylag olcsó hozzájuk az alkatrész.

2017. ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!