Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted megbízhatóbb az a...

Szerinted megbízhatóbb az a használt autó, amelynek a hirdetésében az alvázszámot is megadják?

Figyelt kérdés
A hahun nagyon kevés autónak van megadva az alvázszáma, ahol megvan adva ott lehetséges hogy ott a tulajnak kevesebb takargatnivalója van az autó állapota szempontjából?
2017. febr. 21. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, alvázszáma csak az egygazdás, sérülésmentes, keveset futott autóknak van.
2017. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Azzal le tudod kérdezni a kocsi előéletét. Ennyit jelent.
2017. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
És azt ír oda amit akar. Aztán vagy elhiszem,vagy nem. Hirdetésben minden elfér.
2017. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valamennyire bizalomgerjesztő a dolog, de az biztos, hogy én az autóm alváz vagy motorszámát nem publikálnám a neten.
2017. febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem a hétköznapi halandó átlagvásárló számára semmit nem mond egy alvázszám. Ha vannak kapcsolatai biztosítóknál, rendőrségnél, talán megtudhat valamit az autó előéletéről, de hogy az általános állapotáról semmit, az biztos. Bizonyos típusoknál elérhető a VIN-hez tartozó gyári felszereltség lekérdezése, ezzel esetleg súlyosabb esetben kiszűrhető, ha egy egész másik autóról van szó (lopott, több darabból összeépített).

Nem tartom az alvázszámot olyan intim dolognak, amit titkolni kellene (sok autón benézel az ablakon, és ott figyel, senki nem takargatja.)

2017. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aki nem irja oda attol telefonba az elso amit megkerek mondja meg!

Alvazszam alapjan a premium markaknal 40-50evre visszamenoleg tudni a felszereltseget.

ez akkor fontos ha egy ritkabb extra neked szamit vagy erdekel milyen a kabelkoteg benne stb...


A kocsi allapotanak semmi koze az alvazszamhoz.

2017. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megbízhatóbban le tudod csekkolni az előéletét. Lekérdezheted az adatait és a korábbi km óra állásokat és hogy volte törve. Otthonról a székedből. Már ez is haladás mert az autók nagy részét már ezzel kihúzhatod a listádról. Telefonálhatsz a márkakereskedésekbe is. Engem még érdekes módon soha nem ráztak le és segítettek abban hogy elmondták mi van a rendszerükben az autókról. Sok rendes ember van de lehet hogy csak szerencsém volt sok alkalommal. Több féle fajta és márkájú autót leellenőriztem már és sok kellemetlenségtől megkíméltem már magamat egy kis nyomozással.
2017. febr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyival biztos előrébb van azzal, hogy a legtöbb esetben meg lehet tudni az autó előéletéről dolgokat.
2017. febr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!