Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chiptuning kérdés. Erdemes...

Chiptuning kérdés. Erdemes cshippelni egy TDI-s Golfot?

Figyelt kérdés
A visszatekerésel beleszamolva van az autóban 400 ezer.110ról felmenne a lovacska kozel 140re.Nos szerintetek az autó birná,vagy nemkockáztassak.

2017. ápr. 22. 11:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hogyha műszakilag rendben van akkor írnia kell, bár 140ló nem feltétlen lesz inkább csak olyan 130-135ló.
2017. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor is kap kozel plusz 25 lovat.Az autó 18 éves. Igazából ez aggaszt
2017. ápr. 22. 11:42
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy egy 18 éves autót szét kellene hajtani. Minek? Örülj, hogy egyben van és problémamentes.
2017. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Egyszeruen szeretem és jól esik a lelkemnek ha foglalkozom vele.Szepitgetem meg ilyesmi.Nem rallyzom vele.De a nemet autopalyan jol ionne az a + lóerő.


Tanacsért jottem ide,nem kioktatásért. Koszi :)

2017. ápr. 22. 11:49
 5/18 crudy ***** válasza:
Fuggoen attol h mennyire ertesz hozza en szetszednem es megneznem bepulrol a motort. Ami kopott kicserelnem es utana tornaznek rajta
2017. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

1.5 éve van nálam.Akkor belenéztek a motorba.Hidrotőkéket cseréltettek velem.

Olajat egyáltalan nem eszi,meg telen sem.Pedig 160 al repesztek vele nemetbe.Menne meg de sajnalom a fordulatmérő órát.Meghát sokazor 9 órat megy egyhuzomban az autó

2017. ápr. 22. 12:02
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha sokat mész vele hosszú távakon, akkor én nem kockáztatnám meg a csippelést.

Lehet, hogy erősebb lesz, de megéri-e a kockázatot, hogy pont a német pálya közepén rohad le a csippelés miatt?

2017. ápr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha lerohad a pályán az nem a chiptől lesz.
2017. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 crudy ***** válasza:
Ezeknek a motoroknak rengeteg tartalekuk van kulonben nem mennenek egy evig se. Ha tenyleg jo allapotban van akkor egy normalis chip semmit nem fog rontani rajta de ezt kizarolag olyan helyen kell csinaltatni ahol ertenek hozza es az egeszseges tartomany fole nem irjak. Ha ezekutan lerohad a palyan akkor annok semmi koze nem lesz a chipnek.
2017. ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nemértek hozzá,de kuplungot szokták kevlározni állitólag.A nagyobb lóerő kicsinálja a gyári kuplungot.Ennek van valami alapja?
2017. ápr. 22. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!