Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » W210-es Merciből érdemes...

W210-es Merciből érdemes CDi-set venni?

Figyelt kérdés

Nekem E290 TD kombi van kékben, és szeretnék egy ugyanilyet csak feketében és sedant. Gondolkodom a CDi-s verziókon is mert azok már ráncfelvarrott példányok több extrával, jobb műszerfallal, tükörindexxel és egy csomó mindenben megbízhatóbbak állítólag. Ti mit gondoltok erről?

Van aki kerülné az összes CDi-t, van aki szerint a 270 meg a 320 CDi jó, a többi szar, valaki szerint mind jó ha rendsesn odafigyelnek rá.

Ha valami mégis bedöglene a motorban, tényleg olyan horror árakon lehet csak javítani mint az újabb dízeleket?

Mennyivel jobb vagy rosszabb egy common rail mint egy hagyományos turbódízel?


2017. ápr. 22. 06:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem rosszak a cdi-k, de a sima adagolosak igenytelenebbek, különösen a 2.9 TD, a sprinter motoros. A cr-es motorok javítása sem olyan drága mar.
2017. ápr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

W210-esből semmilyet nem vennek!Ettől pudvabb szar nem létezik!

Egyebkent a 270cdi meg a 320cdi valoba eleg stabil motorok csak a w210-ben igen csak megették már kenyerük javat.....

2017. ápr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem is inkább egy W211 felé húz a szívem, csak a pénztárcám még nem engedi. De lehet várok kicsit még, csak akkor meg ezt nem tudom annyiért eladni mint most így ugyanott vagyok. Nehéz 2 misit összerakni egy normális W211-re.
2017. ápr. 22. 11:37
 4/12 crudy ***** válasza:

Pont van egy elado w210 320 cdi gepem. :D

Egyebkent leinkabb a rozsdara kell odafigyelni. A motorok jol birjak.

2017. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
fekete és sedan? automata?
2017. ápr. 23. 01:28
 6/12 anonim ***** válasza:
W210-esben a motorokkal semmi gond nincs, de pont a 2.9 TD-t szokták dicsérni, hogy 6 csillió kmt is kibír, és qrva megbízható. Nos a CDI motorok ekkor jelentek meg a Mercinél, és nem voltak a legjobbak, kezdetleges hibákkal küszködtek. Mondjuk családban van egy kifutó W210-es (tehát már éppen hogy nem jelent meg az újabb E-klass), az full-fullos, rozsdamentes, és 220 CDI amúgy, az egész országban jár vele. Füstöl, de megbízható.
2017. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 crudy ***** válasza:
Ezust sedan automata
2017. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
sajnos ezüstöt nem szeretnék semmiképp
2017. ápr. 24. 00:58
 9/12 crudy ***** válasza:
Jolvan keresgelj aztan talalj valami roncsot de nehogy megvedd. Feherben vorosben feketeben kekben es szuroeben keszult. Az alvazat mindig nezd at mert a legnagyobb hibaja ezeknek az alvazrozsdasodas illetve az automata valto csuszni kezd idovel. A w211 mar normalis alvazvedelmet kapott mert rajottek h ez nem jo. W210bol eleg sok az elado es azt vettem eszre h a nagyja bajos itt ott. Sok sikert!
2017. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi. De tudom mik a gyengeségei csak a motorokról mondanak mindent. AZ enyém is automata és jó. Tudom milyennek kell lennie. Feketét szeretnék, az biztos. Ha ismét kombi lesz, az se baj. Kicsit halottaskocsi-feeling, de nekem bejön. A w211 kombija viszont iszonyú csúnya szerintem, abból csak sedan kéne.
2017. ápr. 24. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!