Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek szégyen ha másfél...

Szerintetek szégyen ha másfél év vezetés után még mindig nem tudok egy autó helyre beállni?

Figyelt kérdés
Voltam ma városba és arra lettem figyelmes, hogy borzasztó rosszul mérem fel a helyzetet, más autós segített beparkolni úgy, hogy mutogatta merre,meddig. Amikor vizsgáztam a parkolás volt a specialításom pikk-pakk beálltam. Lehet ennek köze ahhoz, hogy nincs szervó a kocsimba és kipurcanok mire elfordítom a kormányt? 19F
2017. ápr. 20. 14:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Jah hogy swiftel, jah igen az gáz kicsit, nem egy hatalmas autó az...
2017. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Oldalparkolás? Azt sokszor a többszázezer kilómétert levezetett öregek sem tudják, ha nem csinálják minden nap. A szűk parkolásokat olyanok tudják, akik belvárosban autóznak, és minden nap centizgetnek, de például ha te állandóan autópályán vagy főúton mész, hiába van sok km-d levezetve, mert centizni nem fogsz tudni olyan jól. Úgyhogy no para, majd belejössz, és nagyobb szégyen az, ha leamortizálod az autót parkolás közben, mint a segítségkérés.
2017. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Miért nem szerelsz hátsó kamerát az autódba? Nem nagyon drága és megkönnyíti az életed.
2017. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nekem nem a hátuljával van gond hanem a szegéllyel, olyan tükör kéne jobb oldalra mint ami a kamionokba van :) csak kicsit trehányul nézne ki egy amúgy is viccesen kicsi Suzukiba.
2017. ápr. 20. 18:46
 15/19 anonim ***** válasza:
De a kamera látja a hátsó sarkakat is. Nagyon cuccos...mármint nekem nagyon bejön.
2017. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Milyet használsz? Kezd érdekelni.
2017. ápr. 20. 20:25
 17/19 anonim ***** válasza:

Én egy olcsó kamerát rendeltem az ebayről és felszereltem a hátsó rendszámtáblára. Ezt az autómban levő kijelzőhöz kapcsoltam és hozzákötöttem a tolató fényszóróhoz. Amikor tolatok akkor az autó kijelzőjén megjelenik amit a kamera lát.

De vannak kész kamera-kijelző párosok is ha nincs kijelző az autódban...és eléggé olcsón.

Ha nem érdekel a kamera vannak szenzorok amelyek csipognak ha akadályt érzékelnek. Ezekkel vigyázz mert általában furatokba kell elhelyezni...ki kell lyukaszd az autód ha nincs meghagyva hely ilyesminek.

Szerintem nagyon megkönnyíti a parkolást ha jól szereled be. A tükrökkel együtt szinte mindenre lesz rálátásod. A hátránya, hogy sokan fognak fikázni...de engem ez nem érdekel.

2017. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Sokan fognak fikázni? Mégis miért? Szánalmas ha a biztonságosabbnál is biztonságosabban közlekedsz főleg hátra? "JUJ milyen szégyen, hogy nem ütötted el a labda után szaladó kisgyereket" " az igazán menő ha valakinek sérülést okozol" ilyen emberek fikáznának?
2017. ápr. 21. 11:43
 19/19 anonim ***** válasza:
Főleg az öreg sofőrök fikáznak mert hát amikor ők kezdték még nem volt ilyesmi és úgy is boldogultak...már am+ennyire.
2017. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!