Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek szégyen ha másfél...

Szerintetek szégyen ha másfél év vezetés után még mindig nem tudok egy autó helyre beállni?

Figyelt kérdés
Voltam ma városba és arra lettem figyelmes, hogy borzasztó rosszul mérem fel a helyzetet, más autós segített beparkolni úgy, hogy mutogatta merre,meddig. Amikor vizsgáztam a parkolás volt a specialításom pikk-pakk beálltam. Lehet ennek köze ahhoz, hogy nincs szervó a kocsimba és kipurcanok mire elfordítom a kormányt? 19F
2017. ápr. 20. 14:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy mennyit vezettél az elmúlt másfél évbe, majd bele jössz. 18/F
2017. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Naponta vezetek kisebb távokat városba. Eddig olyan 20 ezer km-t vezettem.
2017. ápr. 20. 15:02
 3/19 anonim ***** válasza:

8 éve van jogsim. 1 hónap alatt tettem le zsigerből ment minden.

Ha kell betolatok akárhová de ha néznek akkor nem megy :D ilyenkor keresek hátrébb helyet :) 25/l

2017. ápr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Új az autó? Nekem akkor van ilyen ha idegen kocsiba ülök és nem"érzem" hol az eleje vége. Az enyémben sincs szervó mégis beparkolok. Esetleg a tükrök nincsnek rosszul beállítva?
2017. ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

ha nem tudsz parkolni az igen, az elég gáz


Ugyanis a jogosítvány megszerzésének alap feltétele az hogy tudj manöverezni az autóval.


Esetleg kérj meg valakit hogy gyakoroljon veled, menjetek ki egy parkolóba és gyakorolj, kérdezz rá miért nem jó amit csínálsz és reméljük mindenki nevében hogy sikerül megtanulnod parkolni:-D

2017. ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A feleségemmel ki szoktam járni a vízmű, vagy más hasonló intézmény telephelyének bejáratához, ahol hétvégén kevesen parkolnak. És ott gyakorlunk. Pontosabban ő gyakorol én meg állok a vonal sarkára, hogy szimuláljam a másik autót, amit megérinteni sem szabad, nemhogy nekimenni :-)
2017. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A szervónak mi köze van ahhoz hogy béna vagy?!
2017. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2017. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Amikor az ember megkapja a jogsit, nem tud vezetni. Ahhoz kell pár év. A vizsgán elsőre beálltam két kocsi közé, aztán kb 5 évre elfelejtettem. Végül a kezembe került egy könyv, Az autóvezetés mesterfogásai. Valamikor a szociban adták ki. Abban olyan szépen le volt írva az elmélete, hogy csoda :) Az oktató sosem magyarázta el így. Amióta elolvastam azt a könyvet, bárhová beparkolok elsőre.
2017. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#7-es! Nem vagyok mozgáskorlátozott. Nem tudom honnét szűrted le.


Amúgy mind a 20 ezer km-t ezzel a járgánnyal tettem meg, most ülök át egy szervósba, pont ma este direkt a mai nap miatt, kondiztam anno mielőtt lusta lettem, akkor se izzadtam ki annyira mint ma, pedig elég rendesen toltam a gyúrást. :) Nem tudom mi lehet szegény autóval, másik Swiftet könnyebb kormányozni, pedig direkt vettem hozzá másik kormányt is, bütyköset.


Viszont igaz, amibe van szervó abba meg a tükrök rosszak, picik. JAJ!

2017. ápr. 20. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!